Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:3, Did:0, useCase: 0

Pč Bratislava biletes 2019

Par bilesu iegadi, gaidamaja Pasaules hokeja cempionata!

Sveiki, gribeju, lai padalaties ar pieredzi bilesu iegade, uz pirmo speli Latvija -Austrija biletes nav pieejamas, it ka esot Cehi pirms tam izpirkusi (iegadajoties dienas paku) jo viniem pec mums ir spele..
Kada ir bijusi Jusu pieredze? Un ka vispar planojat iegadaties biletes?
Paldies!
P.S - Noprotu, ka sogad bus loti daudz LV lidzjuteju!

     [+] [-]

, 2019-03-31 22:52, pirms 4 mēnešiem
Mēs braucam uz visām Latvijas spēlēm, bet arī mums ir problēmas ar biļetēm. Arī nav uz Austriju un pret RUS. No iepriekšējo gadu pieredzes varu pateikt, ka vienmēr varēja atrast pie arēnas un nopirkt, protams, pārmaksa garantēta, bet baidos, ka uz RUS varētu arī nedabūt un Čehiju arī.

     [+] [-]

, 2019-04-01 17:19, pirms 4 mēnešiem
samss rakstīja: Mēs braucam uz visām Latvijas spēlēm, bet arī mums ir problēmas ar biļetēm. Arī nav uz Austriju un pret RUS. No iepriekšējo gadu pieredzes varu pateikt, ka vienmēr varēja atrast pie arēnas un nopirkt, protams, pārmaksa garantēta, bet baidos, ka uz RUS varētu arī nedabūt un Čehiju arī.
Parejas biletes , caur IIHf perc?

     [+] [-]

, 2019-04-03 00:43, pirms 4 mēnešiem
lipton rakstīja: Parejas biletes , caur IIHf perc?
tieši tā. Ļoti ceru, ka dabūšu uz visām spēlēm. Cik tev ir biļetes?
p.s. Aizmirsu uzrakstīt iepriekšējā komentārā, ka jā, šogad būs nenormāli daudz tautas. Domāju, ka kritīs ļoti daudz rekordi, tajā skaitā arī Latvijas apmeklētības rekordi.

     [+] [-]

, 2019-04-03 18:54, pirms 4 mēnešiem
samss rakstīja: tieši tā. Ļoti ceru, ka dabūšu uz visām spēlēm. Cik tev ir biļetes?
p.s. Aizmirsu uzrakstīt iepriekšējā komentārā, ka jā, šogad būs nenormāli daudz tautas. Domāju, ka kritīs ļoti daudz rekordi, tajā skaitā arī Latvijas apmeklētības rekordi.
Es braucu uz trim spēlēm , biļetes jau iegādātas pret Šveici un Itāliju...izskatās, ka pret Austriju būs jāpērk uz vietas, kā Tu teici.
P.s Izmantoju Iihf aplikaciju, lai 2 periodus atrastos pie pretinieku vārtiem, cerams. ka tur viss ir pareizi!

     [+] [-]

, 2019-04-05 20:13, pirms 4 mēnešiem
Liekas Austrijas biletes jau pardevu ir 2 biletes uz Rus speli

     [+] [-]

, 2019-04-07 17:54, pirms 3 mēnešiem
Parasti pie halles var nopirkt par saprātīgu cenu!