Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:3, Did:0, useCase: 0

"Dinamo-2" izcīna bronzu... zolītē

Jānis Matulis
Jānis Matulis

"Dinamo-2" izcīna bronzu... zolītē
Latvijas Zoles federācijas viceprezidents Māris Skuška (pa kreisi, mazliet noslēpies) un Hokeja federācijas prezidents Aigars Kalvītis sveic "Dinamo-2" ar bronzu - no kreisās - Arvils...

Dienu pirms Pūpolsvētdienas tādā pūpolainā gaisotnē Mārupas sporta centrā “Motivācija” tika aizvadīts ceturtais, tātad jau tradicionālais hokeja sabiedrības zolītes turnīrs. Piedaloties gan Hokeja federācijas prezidentam Aigaram Kalvītim, gan arī “Dinamo” ģenerālmenedžerim un galvenā trenera pienākumu izpildītājam Ģirtam Ankipānam, valsts izlases bijušajiem vārtsargiem Jurim Klodānam un Edgaram Masaļskim, kā arī Gintam Meijam un valsts čempioniem hokejā - “Kurbadam”.

Kopā startēja (un finišēja!) visas desmit komandas. Pie katra galda četri hokejisti (hokejistes!), 24 partijas, piecas kārtas. Uzvara pie galda – 6 punkti, tālāk – 4, 2 un 0. Kura komanda beigās savāc visvairāk punktu, tā arī uzvarētāja. Ceru, ka re:Baltica, “Providus” vai “Meduza” šo rakstu nepieskaitīs politiskās reklāmas izdevumiem, bet... sestdien Mārupē uzvarēja komanda, kas sevi bija nošifrejuši kā HK “Politiķi”. Nu, vājo vietu viņiem tikat kā vispār nebija. Imants Parādnieks ar 27 punktiem pat bija labākais starp 40 zolētājiem, prāvu pienesumu pienesa arī Zoles federācijas prezidents Āris Ozoliņš (21), Rīgas vicemērs Andris Ameriks (20) un Ivo Ivanovs (17). Kopā – 85 punkti!

Tā kā man jau bija aizpagājušā gada pieredze, tad skaitīju ne tikai savus punktus konkrētajā partijā, bet cītīgi sekoju arī līdzi kopējam stāvoklim – lai, dzenoties pakaļ mednim kokā, nedabūju tikai ozolzīļu kafiju. Pēdējā kārtā “Žurnālistiem” bija būtiski nepalaist priekšā 1. līgas ceturto spēcīgāko hokeja komandu “Mārupi”, kā arī raudzīties, lai savu nūju prasmi neizmanto “Kurbads”. Izdevās! Lai gan zolmanis no “Kurbada” - Sandis Zolmanis mūsu līderim Haraldam Matulim centās izrādīt cienīgu pretestību. Kopā saskaitot, “Žurnālistiem” 2. vieta ar 69 punktiem. Tātad Matulis jr., kurš spēlējis Latvijas U-20 izlasē, Māris Skuška no “Latvijas bērza”, bet ceturtā komandas dalībnieka Egila Līcīša ciešā saikne ar hokeju ir tāda, ka viņš kādreiz “Lauku Avīzē” ļoti cītīgi lasīja visu par hokeju.

Nezinu, kāpēc “Dinamo” koncernam bija jāiet uz masveidību, ar normālu draftu no diviem sastāviem jau nu 2. vieta iznāktu, tagad “Dinamo-2” - trešie (64). Bronzas godalgas saņēma Gints Meija, Juris Opuļskis, Arvils Bergmanis un Artūrs Zaķis, bet pirmais sastāvs palika... priekšpēdējais (42), apsteidzot tikai “Zemgali” (36). 4. vietā “Dakteri” (64), kas visi tiešām bija dakteri – Egils Valeinis, Pēteris Gerke, Imants Sinka un Kaspars Auslands un kuri visi joprojām spēlē arī hokeju. 5. vietā HK “Mārupe”, sestie finišēja kurbadieši (61) Toms Hartmanis, Toms Zeltiņš, Sandis Zolmanis un Hardijs Parādnieks, 7. vietā LHF (60), 8. - Mārupes dome (57). Ja būtu simpātiju balva, tā noteikti pienāktos HK “Zemgalei”, kas uz turnīru bija ieradusies... trenera Valerija Kuļibabas vadībā. Lūk, tas ir kolektīvs! Arī Lauris Rancevs, Rihards Cimermanis un Matīss Gelažis.

Kā jau šādos nopietnos pasākumos pieņemts, tika pieņemta arī rezolūcija, ka turpmāk visās hokejistu treniņnometnēs, sākot no U-10, nedēļā vismaz viena diena tiks ziedota zolītei. Komandu kapteiņi pēc kāršu komplektiem var ierasties pie LHF prezidenta Aigara Kalvīša, Jūrmalas gatvē 78d, bet tikai pirmdienās, kad notiek Valdes sēdes.

     [+] [-]

, 2018-03-26 14:37, pirms gada
...tik kāpēc šis ir hokeja sadaļā....

     [+] [-]

, 2018-03-26 14:43, pirms gada
Abrags rakstīja: ...tik kāpēc šis ir hokeja sadaļā....
Matulim pārējās sadaļas esot nobloķētas...

     [+] [-]

, 2018-03-26 16:16, pirms gada
Tagad es saprotu, kāpēc Meija nevar ripu vārtos iedabūt.