Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:3, Did:0, useCase: 0

Tretjaks apmeklējis IIHF mītni, bet apgalvo, ka vienošanās par PČ pārcelšanu nav notikusi

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Tretjaks apmeklējis IIHF mītni, bet apgalvo, ka vienošanās par PČ pārcelšanu nav notikusi
Vladislavs Tretjaks. Foto: Anton Novoderezhkin/TASS/Scanpix

Lai gan pagājušajā nedēļā izskanēja informācija, ka panākta vienošanās par 2021. gada pasaules čempionāta hokejā vienas apakšgrupas pārcelšanu no Minskas uz Krieviju, Krievijas Hokeja federācijas prezidents Vladislavs Tretjaks turpina noliegt šādas ziņas.

“Piektdien atgriezos no Šveices, kur atrodas Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) mītne. Viss paliek savās vietās. Ceram, ka koronavīruss atkāpsies un ka drošība Baltkrievijā būs visaugstākajā līmenī,” pauda Vladislavs Tretjaks. Iepriekš viņš pats izteicies, ka Krievija vienmēr gatava pasaules čempionātu uzņemt pie sevis.

Pagājušajā nedēļā izskanēja informācija, ka panākta vienošanās par vienas apakšgrupas pārcelšanu no Minskas uz Krieviju, kamēr otra apakšgrupa tiks izspēlēta Rīgā. Tomēr Tretjaks noliedza, ka būtu panākta jebkāda vienošanās. “Pagaidām viss notiek pēc plāna. IIHF padome atbalsta pasaules čempionāta norisi Baltkrievijā. Sarunas par to, ka turnīrs varētu notikt pie mums, pagaidām nav sākušās,” pauda Tretjaks.

18. novembrī IIHF publicēja paziņojumu par ekspertu grupas savākto materiālu vērtējumu. Lai gan bija plānots, ka IIHF padome pieņems lēmumu, organizācijas prezidents Renē Fāzels pauda, ka turpināsies nogaidīšana un lēmums sekos vien brīdī, kad tas būs absolūti nepieciešams.

Vakar Latvijas Hokeja federācija publicēja vēstuli, kas tikusi nosūtīta Baltkrievijas Hokeja federācijai, kuras prezidents Dmitrijs Baskovs tiek saistīts ar protestētāju fizisku iespaidošanu un Romāna Bondarenko slepkavību.

“Lai arī mēs apzināmies, ka, atbilstoši IIHF Uzvedības kodeksa noteikumiem, tajā paredzētā atbildība ir individuāla un personiska un Baltkrievijas federācija nevar būt atbildīga pār tās priekšsēdētāja Dmitrija Baskova rīcību, tomēr šie fakti būtiski negatīvi ietekmē IIHF, Baltkrievijas un Latvijas Hokeja federāciju un visa starptautiskā hokeja labo slavu,” teikts Aigara Kalvīša vēstulē. Iepriekš Latvijas federācija publiskajā komunikācijā nevēlējās komentēt notikumus Baltkrievijā.

Izmantotie resursi:
https://www.sports.ru/hockey/109130...

  +5 [+] [-]

, 2020-11-24 11:10, pirms 2 mēnešiem
Vienkārši ieveda zobārstam kārtējo aploksnīti no Gazprom, tā teikt lai zin ko runāt, kad žurnālisti uzdos jautājumus par Baltkrieviju.

     [+] [-]

, 2020-11-24 15:32, pirms 2 mēnešiem
Es domāju,ka sarunāja,ja Latvija turpinās sprēgāt ,tad Rīgas apakšgrupas spēles pārcels uz Sankpeterburgu.