Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:3, Did:0, useCase: 0

Pēteris Skudra kļuvis par galveno treneri KHL klubā Čeļābinskas "Traktor"

Pēteris Skudra kļuvis par galveno treneri KHL klubā Čeļābinskas "Traktor"
Pēteris Skudra
Foto: TASS/Scanpix

45. Gadus vecais hokeja speciālists no Latvijas Pēteris Skudra, šodien parakstīja jaunu līgumu ar vienu no Kontinentālās Hokeja Līgas klubiem Čeļābinskas "Traktor", vēsta Hokeja Kluba direktora padome.

Pēteris Skudra iepriekš strādājis ir ar komandu, kurai šosezon pievienojās Sandis Ozoliņš Ņižņijnovgorodas "Torpedo". Ar Torpedo klubu Skudra nostrādāja piecas sezonas, kurā arī visās sezonās izcīnīja vietu Gagārina kausā, taču pārvārēt vairāk par konforences pusfinālu nespēja.

Skudra iepriekš Kontinentālajā Hokeja Līgā ir strādājis kā asistents Novisibirskas Sibir komandā, kā arī kā Vārtsargu treneris Čerepovecas "Severstaļ" rindās.

"Viņš ļoti labi saprot visas hokeja nianses. Prot veiksmīgi strādāt ar jauniešiem, turklāt Pēteris Skudra ir pietiekami spēcīgs spēlētaju motivācijas ziņā, kurš spēj motivēt visus spēlētājus".

Izmantotie resursi:
https://www.instagram.com/p/Bwb3M4c...
https://hctraktor.org/media/news/?i...