Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:3, Did:0, useCase: 0

Virslīgas debitante "Lido" paraksta līgumu par bērnu un jauniešu atbalstu

Ints Megnis
Ints Megnis

Virslīgas debitante "Lido" paraksta līgumu par bērnu un jauniešu atbalstu
Gunārs Ķirsons
Foto: Nora Krevneva/F64

Hokeja klubs "Lido", kas sestdien piedzīvos savu debiju "Optibet" Hokeja līgā (OHL), dienu pirms šī nozīmīgā notikuma noslēdzis līgumu ar biedrību "Mārupes hokeja savienība" par bērnu un jauniešu atbalstu Latvijā 2018/2019. gada sezonā.

Piektdien parakstītais līgums par atbalstu bērnu un jauniešu hokejam ir spēkā uz šo sezonu, tomēr abas puses cer uz kopīgas hokeja sistēmas un integrētas sadarbības izveidi jauno talantu audzināšanā nākotnē, lai "jaunie censoņi" kļūtu par lietderīgiem hokejistiem gan Rīgas Dinamo, gan Latvijas izlasēm.

"Esam nolēmuši parakstīt sadarbības līgumu ar Mārupes hokeja savienību, jo šajā klubā ir perspektīvi bērni, šajā klubā ir labi un augsti kvalificēti treneri. Izveidot pareizu jauno hokejistu sagatavošanas sistēmu ir emocionāli vieglāk nekā pārveidot vēsturiski izveidotas saites, kuras prasa būtisku restartu," izteicies "Lido" vienības prezidents Gunārs Ķirsons, kurš saka, ka Mārupes hokeja savienībai ir liels panākums iegūt tādu partneri kā "Lido". Cerams, ka sadarbība nesīs augļus un kopīga darba rezultātā izveidosim labāko jauno hokejistu sagatavošanas sistēmu Latvijā, kas būs mūsu atbalsts gan "Dinamo", gan Latvijas izlasēm."

""Lido" hokeja klubs ir jau ieguldījis prāvus finanšu līdzekļus Latvijas hokejā, un šogad septiņi audzēkņi pārstāvēja Latvijas U18 izlasi, izcīnot 1. vietu pasaules čempionātā pirmajā divīzijā, kas devis iespēju 2019. gadā piedalīties elites divīzijā," stāsta Ķirsons.

"Mārupes hokeja savienības lieldraugs ir arī Rīgas "Dinamo" komanda, kas gaida to brīdi, kad Mārupe sāks "ražot” KHL līmeņa spēlētājus. Tomēr arī Latvijas mēroga čempionātam ir vajadzīgi savi “kareivji”, jo ne visi mūsu audzēkņi varēs tikt līdz tādam līmenim, tāpēc sadarbība ar “Lido” hokeja klubu ir ļoti būtiska, kur varēs pārbaudīt savus spēkus jau daudz agrāk Latvijas mērogā," teicis Mārupes hokeja savienības valdes loceklis Uldis Eldmanis, sakot, ka mārupieši šogad kļuvuši par Latvijas čempioniem U16 vecuma grupā, tāpēc daudziem nākamo soli jau nepieciešams spert virslīgā.

Sadarbības līguma ietvaros "Lido" nodrošinās biedrību “Mārupes hokeja savienība” ar finansiālu atbalstu treneru kvalifikācijas celšanai un ekipējuma iegādei, taču pretī prasīs atbilstošu bērnu un jauniešu apmācības metodikas ievērošanu, "Lido" zīmola reklamēšanu, spēlētāju un treneru apmaiņas programmas ievērošanu ar progresīvu skatu uz Latvijas hokeja attīstību vienotā sistēmā un izpratnē. Tāpat tiks nodrošināta iespēja Mārupes labākajiem jaunajiem hokejistiem piedalīties ārzemju turnīros, atklājis Ķirsons.

"Lido" OHL debitēs šodien plkst. 13:30, viesojoties pie spēcīgās "Mogo" komandas. "Lido" komanda turnīrā pārsvarā spēlēs ar 2000. un 2001. gadā dzimušiem jauniešiem.

     [+] [-]

, 2018-09-08 10:35, pirms 11 mēnešiem
To, ka grib gatavot spēlētājus tieši priekš ģinamkas var redzēt pēc sastāva. Ne jau par velti paņemti 8 Krievijas spēlētāji(Ja EP nemelo).

     [+] [-]

, 2018-09-08 11:04, pirms 11 mēnešiem
ļoti labi, varbūt varēs atkratīties no tiem bezjēdzīgajiem krievu slidotājiem

     [+] [-]

, 2018-09-08 11:17, pirms 11 mēnešiem
biskaps rakstīja: To, ka grib gatavot spēlētājus tieši priekš ģinamkas var redzēt pēc sastāva. Ne jau par velti paņemti 8 Krievijas spēlētāji(Ja EP nemelo).
“Lido” lielā debija – ar...