Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:534, Did:0, useCase: 0

Krištopāns: "Sākumā mājas spēlēs bija lielāks stress nekā izbraukumā"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Krištopāns: "Sākumā mājas spēlēs bija lielāks stress nekā izbraukumā"
Dainis Krištopāns
Foto: LTV1

Latvijas handbola zvaigzne, Skopjes "Vardar" raženais spēlētājs Dainis Krištopāns, viesojoties LTV1 raidījumā "Sporta Studija", atklāja, ka sākotnēji esot bijušas problēmas pielāgoties Maķedonijas karstajam klimatam un vietējiem karstasinīgajiem faniem.

"Atbraucot uz šejieni, vasarā bija 40 grādi, nedaudz bija grūti pierast un tā tālāk. Sākumā bija grūti iziet medicīniskos testus, uzreiz spiediens pacēlās. Mēģināju saprast, kur ir problēma, bet vēlāk medicīniskie testi parādīja, ka viss normalizējas un bija labi," atceras 2.15m garais un 135kg smagais latvietis.

Iepriekšējās sezonas Čempionu līgas vienībā darbs notika ļoti profesionālā līmenī. "Bija grūti ieiet sistēmā, sākumā treniņos bija grūtāk nekā spēlēs, tāpēc sanāca stresains sākums," saka Dainis Krištopāns, kura loma tur bija atšķirīga, salīdzinot ar iepriekšējām komandām. Latvietim nevajadzēja mest tikai vārtus, bija daudz citu funkciju. Pretinieku spēlētājus vajadzēja savilkt uz sevi, tāpēc pašam vārtu bija mazāk nekā rezultatīvu piespēļu.

Mājas spēlēs karstasinīgie fani radīja ļoti iespaidīgu gaisotni. "Atmosfēra bija tik traka, ka Čempionu līgas pirmajās spēlēs nevarēju pierast - man bija lielāks stress nekā izbraukumā," atzīst mūsu handbolists.

Čempionu līgā Skopjes "Vardar" šoreiz finišēja ceturtajā vietā. Starpsezonā notiek lielas pārmaiņas - komandu pamet divi treneri, vairāki spēlētāji, vietā būs citi, komanda būšot ļoti spēcīga arī nākamajā sezonā, mērķi paliek visaugstākie. Dainis Krištopāns būs tur nodarbināts arī jaunajā sezonā.


Izmantotie resursi:
LTV1 raidījums "Sporta Studija