Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:8, Did:0, useCase: 0

Jurdža septiņi vārti neglābj komandu no zaudējuma

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Jurdža septiņi vārti neglābj komandu no zaudējuma
Aivis Jurdžs. Foto: handball.lv

Šodien Vācijas handbola 2. Bundeslīgā izbraukuma spēli aizvadīja "Emsdetten", ko pārstāv Aivis Jurdžs. Izbraukumā ar 26:27 nācās piekāpties "Bayer Dormagen".

Aivis Jurdžs bija savas komandas rezultatīvākais spēlētājs, gūstot septiņus vārtus. Divas ar pusi minūtes līdz beigām viņa precīzais metiens panāca izlīdzinājumu (25:25), taču "Bayer" turpinājumā guva divus vārtus pēc kārtas un izrāva uzvaru. Jāpiezīmē, ka "Emsdetten" galvenais treneris ir Ārons Cīrke, kurš turpmāk strādās ar Latvijas izlasi.

Ar septiņām uzvarām, vienu neizšķirtu un 15 zaudējumiem "Emsdetten" meklējama turnīra tabulas 17. vietā. Aiz muguras atrodas tikai komanda, kas uzvarējusi vienā no 22 spēlēm. Sezonas turpinājumā – vēl palikušas 11 spēles – "Emsdetten" ir svarīgi pacelties vismaz pozīciju augstāk, lai izvairītos no izkrišanas līmeni zemāk.