Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:8, Did:0, useCase: 0

Krištopāns iekļauts Eiropas čempionāta kvalifikācijas zvaigžņu izlasē

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Krištopāns iekļauts Eiropas čempionāta kvalifikācijas zvaigžņu izlasē
Dainis Krištopāns. Foto: LHF

Eiropas Handbola federācija (EHF) nosaukusi septiņus labākos spēlētajus 2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, zvaigžņu izlasē iekļaujot katras pozīcijas vienu handbolistu. Starp viņiem arī Latvijas nacionālās izlases līderis Dainis Krištopāns.

Dainis šogad ir pierādījis, ka ir viens no labākajiem spēlētājiem visā pasaulē. Krištopāns šosezon aizvadīja labāko sezonu savā karjerā. Latvietis ne tikai bija galvenais līderis Latvijas vēsturiskajā panākumā, bet Daiņa rēķinā šogad ar Maķedonijas klubu Skopjes "Vardar" arī Eiropas handbola prestižākā balva - EHF Čempionu līgas trofeja, pie tam arī Čempionu līgā Dainis tika iekļauts labāko septiņu spēlētaju skaitā.

Par spilgtāko spēli Eiropas čempionāta kvalifikācijā noteikti jāizceļ Latvijas handbolista sniegums pret Slovēniju - Latvijas uzvarā (25:24) pret 2017. gada pasaules bronzas medaļnieci Slovēniju Krištopāns guva vairāk nekā pusi komandas vārtu, pretinieku vārtsargu pārspējot 13 reizes. Šī uzvara arī garantēja Latvijai vietu Eiropas čempionātā finālturnīrā.

"Dainis šobrīd visai Eiropai ir bieds. Tajā pašā laikā mums ir vēl, pie kā strādāt, lai izmantotu viņu pilnībā. Dainis bieži uz sevi uzvelkt divus trīs spēlētājus, tāpēc jāspēj izmantot arī pārējos spēlētājus. Protams, ka tas, ko viņš paveica 13 vārti ir ārpus jebkādiem standartiem. Lasīju Slovēnijas presi un zinu, ka viņi ļoti gatavojās. Viņi zināja visu, bet vienkārši nerada pretlīdzekļus. Dainim tāpat kā visiem pārējiem bija skaidrs mērķis. Tas viņam ir ļoti svarīgi, jo tāds Dainis ir viens no labākajiem handbolistiem pasaulē. Viņš nebaidās uzņemties iniciatīvu un guva vārtus svarīgos brīžos," tā Daiņa sniegumu iepriekš komentēja Latvijas izlases galvenais treneris Armands Uščins.

2020. gada Eiropas čempionāta finālturnīrs no 10. līdz 26. janvārim risināsies trīs valstīs - Austrijā, Zviedrijā un Norvēģijā.

2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas izlase

Vārtsargs: Jans Ženti (Francija)
Kreisā mala: Bjarki Mars Elisons (Islande)
Kreisais ārējais: Doruks Pehlivans (Turcija)
Saspēles vadītājs: Andrē Šmids (Šveice)
Labais ārējāis: Dainis Krištopāns (Latvija)
Labā mala: Dmitrioss Cirass (Grieķija)
Līnijas spēlētājs: Leps Petrovskis (Čehija)

Izmantotie resursi:
handball.lv

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2019-06-25 17:04, pirms 8 mēnešiem
iihf750 rakstīja: Kaut kā pajāt rokas bumbisti
Tad never rakstu vaļā...

  +1 [+] [-]

, 2019-06-25 18:40, pirms 8 mēnešiem
iihf750 rakstīja: Kaut kā pajāt rokas bumbisti
Cik var saprast, tad IIHF nozīmē International Ice Hockey Federation. No tā secinu, ka būsi pamatīgi ar galvu apmalē iejaucies, jo kaut ko tādu uzrakstīt...

  +1 [+] [-]

, 2019-06-25 18:41, pirms 8 mēnešiem
Krištopāns pelnīti šajā sarakstā!

     [+] [-]

, 2019-06-25 18:53, pirms 8 mēnešiem
SC tiešām nevarēja kādu plašāku interviju ar to pašu Krištopānu, Uščinu vai Dudi uztaisīt? Handbolisti vispār tiek laikam intervēti reizi 7 gados.

     [+] [-]

, 2019-06-25 19:16, pirms 8 mēnešiem
H.E.N.R.Y. rakstīja: SC tiešām nevarēja kādu plašāku interviju ar to pašu Krištopānu, Uščinu vai Dudi uztaisīt? Handbolisti vispār tiek laikam intervēti reizi 7 gados.
te viena ir...
straume.lmt.lv / Sports / Sporta mikrofons:...

  +1 [+] [-]

, 2019-06-25 19:21, pirms 8 mēnešiem
ice F-1 rakstīja: te viena ir...
http://straume.lmt.lv/lv/sports/sports/sm-handbols/1041941
O, paldies par šādu raidījumu nemaz nezināju. Kreipāns jau arī SWH sporta raidījumā zvanīja Uščinam. SC taisa intervijas ar kaut kādiem kendo cilvēkiem, bet handbols vispār šiem pofig.

     [+] [-]

, 2019-06-26 10:40, pirms 8 mēnešiem
Andrē Šmids neeksistē, bet Andy Schmid gan eksistē