Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:8, Did:0, useCase: 0

Straume: "Kontrolējām spēli, izņemot brīžus, kad sāka klibot disciplīna"

Jānis Pārums

Straume: "Kontrolējām spēli, izņemot brīžus, kad sāka klibot disciplīna"
Arnolds Straume
Foto: Ritvars Raits

Pēc Latvijas U-20 handbola izlases uzvaras pār Slovākiju Eiropas čempionāta B divīzijas pirmajā spēlē, Latvijas valstsvienības galvenais treneris Arnolds Straume atzina, ka viņa vadītā komanda nodemonstrēja labu sniegumu gandrīz visas spēles garumā.

"Esmu apmierināts ar spēli, iznākums, protams, ir patīkams," pēc spēles atzina Latvijas U-20 izlases galvenais treneris Arnolds Straume. "Principā kontrolējām spēli visās tās garumā, izņemot tos brīžus, kad sāka klibot disciplīna un sākām darīt lietas, kuras nevajadzētu darīt. Tad arī slovāki izmantoja iespējas pietuvoties. Spēles plānu izpildījām līdz brīdim, kad nesākās muļķīgas kļūdas."

"Domāju, ka lūzumu panācām tajā brīdī, kad spēles sākumā aizsardzībā individuāli paņēmām vienu no viņu līderiem. Šķiet, ka slovāki apjuka un līdz pat spēles beigām tā arī īsti neatguvās," norādīja treneris.

Jautāts, par ko tika runāts minūtes pārtraukumos otrajā puslaikā, kad pretiniekiem izdevās pietuvoties rezultātā, Straume norādīja, ka puišus gribējis vienkārši nomierināt: "Neko tādu nerunājām. Nedaudz apspriedāmies, ko spēlēsim turpinājumā, bet galvenokārt minūtes pārtraukumus ņēmu, lai puiši savācas, nomierinās un atpūšas."

Sestdien plkst. 18:00 Latvija spēkosies pret Turciju. Straume atklāja, ka sestdienas rītā tiks aizvadīts viegls treniņš, pēc tam tiks analizēts turku spēļu video.

Izmantotie resursi:
Latvijas Handbola federācija - Handball.lv