Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:8, Did:0, useCase: 0

Krištopānam atkal septiņi vārti Čempionu līgā

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Krištopānam atkal septiņi vārti Čempionu līgā
Dainis Krištopāns guva 7 vārtus otrajā EHF Čempionu līgas spēlē pēc kārtas.

Otro uzvaru pēc kārtas EHF Čempionu līgas grupu turnīrā guva Daiņa Krištopāna pārstāvētais Brestas HC "Meshkov", bet uzvaras Vācijas 1. bundeslīgā guva Aivja Jurdža un Evara Klešnika pārstāvētās komandas. Divās no trim komandām tieši Latvijas hadbolisti bija rezultatīvākie.

Pēc uzvaras savā laukumā pār Vācijas čempionu Manheimas "Rhein-Neckar Lowen" Baltkrievijas čempions devās uz Zagrebu un tur 9000 skatītāju klātbūtnē pārspēja arī Horvātijas čempionu Zagrebas PPD (Prvo plinarsko družstvo) - 27:22 (14:10).

Tāpat kā mačā pret "Lauvām" arī šoreiz rezultatīvākais Brestas komandā bija Dainis Krištopāns un arī šoreiz viņa rēķinā 7 vārti. Brestas komandas rēķinā tagad ir 4 punkti 4 spēlēs un tā pacēlās uz 4. vietu B grupā.

Rezultatīva spēle 1. bundeslīgas čempionātā Aivim Jurdžam - viņš guva 8 vārtus Leipcigas SC DHfK labā mačā pret TBV "Lemgo", kurā leipcigieši bija pārāki ar 32:27 (15:12).

Uzvara viesos pār jaunās sezonas jaunpienācēju un "izlecēju" HC "Erlangen" Evara Klešnika komandai HSG "Wetzlar" - 32:23 (14:10), klešnikam vieni vārti. Veclārai tā ir pirmā uzvara HC "Erlangen" laukumā trijās spēlēs.