Bundeslīgā - bez zaudējumiem, Krištopānam un Brestai - neveiksme Ķelcē pirms play off

Bundeslīgā - bez zaudējumiem, Krištopānam un Brestai - neveiksme Ķelcē pirms play off

Ģirts Lilienfelds guva vārtus spēles pēdējās sekundēs, taču uzvara Koburgas komandai tik un tā diemžēl izpalika...

Aizvadītās nedēļas nogalē neviena no Latvijas handbolistu pārstāvētajām komandām Vācijas 1. bundeslīgā nezaudēja, savukārt EHF Čempionu līgas grupu turnīra pēdējā mačā Daiņa Krištopāna pārstāvētais Brestas HC "Meshkov" viesos piekāpās pašreizējam trofejas īpašniekam.

Brestas komanda teorētiski varēja savā grupā pacelties pat uz trešo vietu, taču tad vispirms pašiem vajadzēja Ķelcē pārliecinoši pārspēt pašreizējo Čempionu kausa ieguvēju "Vive Tauron". Pēc pirmā puslaika viesiem bija vienu vārtu pārsvars, tomēr visā spēlē pārliecinoši uzvarēja mājinieki - 35:27. Daiņa Krištopāna rēķinā - 5 vārti.
Brestas komanda savā grupā palika 5. vietā un tas nozīmē, ka izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā tai pretī stāsies pašreizējais Vācijas 1. bundeslīgas līderis SG "Flensburg-Handewitt". Pirmā spēle marta beigās notiks Brestā.
Vācijas 1. bundeslīgā Evara Klešnika pārstāvētais HSG "Wetzlar" neļāva sevi trešo reizi pēc kārtas pieveikt TSV "Hannover-Burgdorf" komandai - uzvara savā laukumā ar 34:30. Klešnikam viens noraidījums
Dramatiska spēles galotne iznāca Ģirta Lilienfelda pārstāvētajai Koburgas komandai Balingenā. Pēdējās sekundēs Lilienfelds ar balsta metienu panāca 24:23 viesu labā un likās, ka uzvara jau rokā, bet... Kamēr daži Koburgas spēlētāji vēroja, kas notiek, tikmēr mājinieki gandrīz līdz ar spēles beigu signālu panāca neizšķirtu - 24:24. Lilienfelda rēķinā 2 vārti.
Aivja Jurdža pārstāvētais Leipcigas SC DHfK viesos ar 26:24 (Jurdžs vārtus neguva) pārspēja "Bergischer HC" komandu.
Turnīra tabulā pa 26 punktiem un dalīta 6./7. vieta ir Leipcigas un Veclāras komandām, joprojām 18. vietā ar 9 punktiem ir Koburga, taču no 15. vietas to šķir vairs tikai 4 punkti. Žēl, ka tik muļķīgi tika zaudēts punkts Balingenā...
Līderu kvartetā SG "Flensburg-Handewitt" ir 41 punkts (22 spēles), 'THW "Kiel" - 38 (23), "Rhein-Neckar Lowen"- 37 (21) un Berlīnes "Fuchse" - 36 (23).
Vācijas 2. bundeslīgā Toma Lielā pārstāvētais ThSV "Eisenach" viesos ar 28:31 piekāpās "Wilhelmshaven" handbolistiem. Lielajam gūtu vārtu nav. Aizenahas komanda joprojām ir 7. vietā, taču līdz 3. vietai jau ir 7 punkti.

Tev jābūt autorizētam,