Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:8, Did:0, useCase: 0

Handbola izlasei kvalifikācijā pretiniekos Slovēnija, Nīderlande un Igaunija

Handbola izlasei kvalifikācijā pretiniekos Slovēnija, Nīderlande un Igaunija
Foto: Raivo Sarelainens

Šovakar Tronheimā (Norvēģija) notikušajā izlozē savas pretinieces 2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā uzzināja Latvijas vīriešu handbola izlase.

Pirms izlozes Latvijas izlase bija izsēta trešajā grozā, kas nozīmēja, ka mums pretiniekos noteikti nevarēja trāpīties citas šī groza komandas – Lietuva, Šveice, Slovākija, Ukraina, Izraēla un Turcija.

No pirmā groza Latvijai pretiniekos tika ielozēta Slovēnija, no otrā groza Nīderlande, bet no vājākā, ceturtā, groza, Latvijas apakšgrupā tika ielozēta kaimiņvalsts Igaunija.

Visas pretinieces ir pietiekami labi zināmas. Pret Nīderlandi tika spēlēts jau iepriekšējā – 2018.gada – Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā (27:29, 24:25), bet pret Slovēniju 2016.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā (28:39, 20:37). Igaunija savukārt ir bieža viešņa Rīgas domes kausā, kur Baltijas kaimiņi tika pārspēti arī 2017.gada nogalē (25:22). Tāpat Rīgas domes kausā tika spēlēts jau ar pieminēto Nīderlandi (24:29).

Kvalifikācijas turnīrā kopumā piedalīsies 32 valstu izlases.. Gaidāmais kvalifikācijas turnīrs, kas sāksies rudenī, būs plašākais, kāds jebkad ir noticis. Eiropas čempionātam kvalificēsies katras grupas divas labākās komandas, kā arī četras labākās trešo vietu ieguvējas.

Eiropas čempionātam jau kvalificējušās tā organizatores Zviedrija, Austrija un Norvēģija, kā arī esošā Eiropas čempione Spānija. 2020.gadā Eiropas čempionātā pirmoreiz piedalīsies 24 valstu izlases (iepriekš – 16). Eiropas čempionāts norisināsies no 2020.gada 10. līdz 26.janvārim.

Izlozes rezultāti

1. apakšgrupa: Izraēla, Polija, Vācija, Kosova.
2. apakšgrupa: Šveice, Serbija, Horvātija, Beļģija.
3. apakšgrupa: Turcija, Islande, Maķedonija, Grieķija.
4. apakšgrupa: Latvija, Nīderlande, Slovēnija, Igaunija.
5. apakšgrupa: Bosnija un Hercegovina, Čehija, Baltkrievija, Somija.
6. apakšgrupa: Lietuva, Portugāle, Francija, Rumānija.
7. apakšgrupa: Slovākija, Krievija, Ungārija, Itālija.
8. apakšgrupa: Ukraina, Melnkalne, Dānija, Fēru salas.

Izmantotie resursi:
Latvijas Handbola federācija - Handball.lv

     [+] [-]

, 2018-04-13 06:02, pirms 9 mēnešiem
Tagad vai nekad!