Salaspils handbolistes virslīgas mačā pieveic "Latgolu"

Renāte Salmane (ar bumbu)

33:29

Salaspils SS - SK Latgols

LETA. Salaspils Sporta skolas handbolistes sestdien Latvijas sieviešu virslīgas spēlē savā laukumā ar rezultātu 33:29 (19:11) salīdzinoši negaidīti pieveica kopvērtējumā augstāk esošās Ludzas "Latgola" spēlētājas.

Spēles 14.minūtē ludzānietes izvirzījās priekšā ar 9:8, tomēr puslaika otrajā pusē laukumā pilnībā dominēja mājinieces, kuras atlikušajā laikā veica izrāvienu 11:2. Otrajā puslaikā mājinieces vairs nepielaida tuvāk par četriem vārtiem un svinēja panākumu.

Uzvarētājām 11 vārtus guva Dace Potapova, kamēr septiņas reizes izcēlās Renāte Salmane.

Tikmēr "Latgola" rindās desmit reizes precīza bija Laura Rutkovska.

Salaspilietēm šī bija otrā spēle divu dienu laikā, jo piektdien viņas ar 26:28 piekāpās Jēkabpils Sporta skolas komandai.

Kopvērtējumā līdere ar 14 punktiem septiņās spēlēs ir valsts čempionvienība Stopiņu NHK. Tikpat punkti ir Jēkabpils Sporta skolas rēķinā, taču jēkabpilietes aizvadījušas par maču vairāk.

Pa astoņiem punktiem izcīnījušas Dobeles REIR un "Latgola" handbolistes, četri punkti tagad ir Salaspils Sporta skolas handbolistēm, kamēr LSPA un LAT-2002/"Dobele" joprojām ir tukšā.