Medaļu cīņas turpināsies Rīgā un Dobelē

Medaļu cīņas turpināsies Rīgā un Dobelē

Ar bumbu Gints Grandbergs (Dobeles Tenax)
Foto: SK Latgols

24 : 17

LSPA - Jūrmalas sports

26 : 25

Dobeles Tenax - SK Latgols

Trešās sērijas spēles cīņā par Latvijas Virslīgas čempionāta medaļām tiks aizvadītas jau sestdien, kad Dobeles "Tenax" savā laukumā uzņems "SK Latgols", bet "LSPA" - "Jūrmalas Sports".

Aizvadītajās brīvdienās komandas Ludzā un Spuņņciemā aizvadīja pirmās divas spēles. Soļa attālumā no čempiontitula ir "SK Latgols", kas abās cīņās pret Dobeles "Tenax" svinēja uzvaras (sērijā 2:0), savukārt "LSPA" un "Jūrmalas Sports" uzvaras dalīja uz pusēm (sērijā 1:1).

Jaunus Latvijas čempionus, iespējams, jau uzzināsim sestdien, kad plkst. 17:00 Dobelē "Tenax" vienība trešo reizi spēlēs ar "SK Latgols". Ja būs nepieciešama ceturtā spēle, tā notiks turpat dienu vēlāk plkst. 13:00. Sestdienas spēlei video tiešraidē varēs sekot līdzi crazymonkeysport.com (komentēs Anatolijs Kreipāns), savukārt abām cīņām būs iespēja sekot līdzi teksta tiešraidē handball.lv

Ludzāniešu treneris Andrejs Narnickis pēc pirmajām divām spēlēm Ludzā sacīja, ka puiši ir apņēmības pilni noslēgt sēriju jau Dobelē. Turpretī dobelnieku spēlējošais stratēģis Dainis Putra atzina, ka pagaidām nav idejas, kā lauzt spēles gaitu. Līdz ar to brīvdienās redzēsim, kā komandas būs paveikušas mājas darbus.

Turklāt ludzānieši uz Dobeli vedīs pilnu autobusu ar līdzjutējiem, kas uzkurinās temperatūru ne tikai laukumā, bet arī tribīnēs. Ies karsti!

Trešā bronzas sērijas spēle ASK sporta zālē paredzēta plkst. 13:30, bet ceturtā - dienu vēlāk notiks turpat plkst. 17:00. Ja tomēr arī pēc šīm spēlēm vēl nebūs zināms medaļu ieguvējs, piektā spēle notiks 18. aprīlī plkst. 19:00. Šīs sērijas rezultāts, kā tas pierādījās aizvadītajās brīvdienās, būs atkarīgs no spēlētāju momentu realizācijas, kā arī vārtsargu spēles.

Arī "LSPA" - "Jūrmalas Sports" sestdienas spēli varēs vērot video tiešraidē crazymonkeysport.com.

Izmantotie resursi:
Latvijas Handbola federācija