Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:8, Did:0, useCase: 0

Ar turnīra saimnieku uzvarām sācies PČ handbolā vīriešiem

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Ar turnīra saimnieku uzvarām sācies PČ handbolā vīriešiem
Olimpiskie čempioni dāņi pasaules čempionātu sāka ar graujošu uzvaru 12 500 skatītāju klātbūtnē.

Ar pārliecinošām turnīra saimnieku uzvarām sākās pasaules čempionāts handbolā vīriešiem Vācijā un Dānijā. Saimnieku pirmie pretinieki bija pārāk vāji, lai izrādītu tiem vērā ņemamu pretestību.

Vācijas un Korejas izlašu spēlē Berlīnē kaut kāda intriga bija apmēram 20 minūtes, bet jau pēc pirmā puslaika viss bija skaidrs - 17:10 Vācijas izlases labā. Kaut ko tamlīdzīgu arī varēja paredzēt, ko pašreiz Korejas izlase vairs nav tik spēcīga, kāda tā bija 80. gadu otrajā pusē un 90. gados (1988. gada olimpiskie vicečempioni) vai kaut 2000. gadu sākumā. Piemēram, pirms turnīra korejieši aizvadīja divas pārbaudes spēles ar Vācijas 3. līgas klubiem un vienā no tān ne bez pūlēm uzvarēja, bet otrā - zaudēja.

Vēl lielāks bija Dānijas izlases pārākums Kopenhāgenā pār Čīli - 39:16. Pēc pirmā puslaika - 22:4... Čīlei nav tik slikta komanda, cik slikts ir tās rezultāts pirmajā mačā ar olimpiskajiem čempioniem. Dāņiem vārtus guva 13 no 14 laukuma spēlētājiem, turklāt 7 guva vismaz pa 3 vārtiem.

Šodien jau gaidāmas vairākas nopietnākas spēles un starp tām jāizceļ Serbijas tikšanos ar Krieviju, Islandes un Horvātijas, Argentīnas un Ungārijas, kā arī Ēģiptes un Zviedrijas divcīņas. 2015. gadā pasaules čempionātā abas komandas nospēlēja neizšķirti - 25:25, Rio olimpiskajās spēlē ēģiptieši apakšgrupā pārspēja zviedrus ar 26:25, pēc gada pasaules čempionātā zviedri revanšējās ar 33:26 un tagad solās būt spraiga spēle.