"Ogre/Miandum" pierāda pārākumu pār MSĢ/LAT-Hertz, izcīnot trešo uzvaru šosezon

Andris Pozņaks (Nr. 10)

25:35

MSĢ/LAT - HK Ogre/Miandum

Latvijas "SynotTip" handbola Virslīgā šovakar pārliecinošu uzvaru svinēja HK "Ogre/Miandum", kas ar rezultātu 35:25 apspēlēja MSĢ/LAT-Hertz komandu.

Lai gan kā spēles norises vieta tika ieplānota Murjāņi, tomēr tehnisku nepilnību dēļ tā tika pārcelta uz Ogri. Pēc līdzīgām pirmajām septiņām minūtēm (6:6) vārtus nākamajās deviņās guva vienīgi ogrēnieši, panākot sev sešu precīzu raidījumu pārsvaru (12:6).

HK "Ogre/Miandum" savu vadību turpināja palielināt līdz pat puslaika noslēgumam, kad ogrēnieši bija priekšā jau ar +8 (21:13).

Arī otrajā puslaikā MSĢ/LAT-Hertz lielu pretestību ogrēniešiem likt nespēja, vistuvāk pietuvojoties esot iedzinējos ar astoņu punktu deficītu. Mača noslēgumā HK "Ogre/Miandum" nosargāja pārliecinošu panākumu ar 35:25.

Uzvarētāju labā astoņus vārtus guva Andris Pozņaks, kamēr pa septiņiem precīziem raidījumiem Arta un Arvja Laganovsku, kā arī Dzintara Dravnieka kontā. MSĢ/LAT-Hertz komandā deviņi vārti Guntim Piļpukam.