Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:8, Did:0, useCase: 0

Aleksandram Pētersonam uzvaras vārti Magdeburgā

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Aleksandram Pētersonam uzvaras vārti Magdeburgā
Aleksandram Pētersonam - uzvaras vārti "Lauvu" labā Magdeburgā.

Vācijas rokasbumbas 1.bundeslīgas 50. sezonā pēc trim spēļu kārtām ir palikušas tikai trīs komandas, kuras vēl nav zaudējušas punktus un starp tām ir arī Latvijas handbola audzēkņa Aleksandra Pētersona pārstāvētais "Rhein-Neckar Lowen", kas ar 24:23 uzvarēja Magdeburgā. Uzvaras vārtus guva tieši Pētersons.

Laukuma samniekiem, savulaik desmitkārtējiem bijušās VDR čempioniem un pirmajam jau apvienotās Vācijas klubam, kas triumfēja Čempionu līgā (2002. gadā) SC "Magdeburg" vairāk nekā 6500 skatītāju klātbūtnē izdevās uzvarēt pirmo puslaiku ar 14:12 un mājinieki bija tuvāk uzvarai arī spēles pēdējā minūtē, bet... Pagājušās sezonas 1.bundeslīgas rezultatīvākais spēlētājs austrietis Roberts Vēbers (pirms tam jau bija guvis 8 vārtus) minūti pirms mača beigām, kad rezultāts bija 23:23, nespēja realizēt 7 m soda metienu - bumbu atvairīja "Lauvu" vārtsargs Darko Staničs. Viesi pēdējo uzbrukumu izspēlēja pacietīgi un 10 sekundes pirms beigām Aleksandrs Pētersons guva uzvaras vārtus - 24:23 "Rhein-Neckar Lowen" labā. Pavisam Pētersona rēķinā šajā mačā 5 vārti.
Zaudējumus 3. kārtā piedzīvoja Evara Klešnika un Aivja Jurdža pārstāvētās komandas. Klešnika HSG "Wetzlar" viesos ar 24:29 (11:10) piekāpās VfL "Gummersbach" (Klešnikam - vieni vārti), bet Jurdža Leipcigas SC DHfK viesos ar 27:34 zaudēja Berlīnes "Fuchse" komandai (Jurdžam - 3 vārti).
Pirmo zaudējumu cieta čempions THW "Kiel", kas Flensburgā ar 25:30 zaudēja Vācijas kausa īpašniekam HG "Flensburg-Handewitt", ko šosezon bija pārspējis Vācijas Superkausa izcīņā (27:26).
Pa 6 no 6 iespējamajiem punktiem ir Flensburgai, "Lauvām" un MT "Melsungen". Veclāra un Leipciga ar 2 punktiem dala 11.-14.vietu.
Vācijas 2.bundeslīgas čempionātā otro uzvaru guva Ģirta Lilienfelda pārstāvētais HSC 2000 "Coburg", kas viesos ar 40:25 pārspēja VfL "Eintracht Hagen" komandu. Lilienfeldam - 3 vārti.
Turnīra tabulā Koburgas komanda ar 4 punktiem dala 4.-8.vietu.