Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:8, Did:0, useCase: 0

Olimpiādei handbolā kvalificējas apakšgrupu favorīti

Olimpiādei handbolā kvalificējas apakšgrupu favorīti

Rīgas komandas spēlētāja Agrita Nardiševa (centrā)
Foto: Romualds Vambuts, sportacentrs.com

Nedēļas nogalē aizvadītas Latvijas III Olimpiādes priekšsacīkstes, kurās vietu finālturnīrā izcīnīja Rīgas, Vaiņodes novada, Dobeles novada un Ogres novada handbola komandas.

Priekšsacīkstes spēlēs Rīgā vīriešiem finālturnīrā vietu izcīnīja Rīgas un Vaiņodes novada komandas, kas abas pieveica Inčukalna novada vienību. Dāmām galvaspilsētā divas ceļazīmes izcīnīja Rīgas un Dobeles novada komandas, aiz borta atstājot Salaspils novadu.

Otrajā vīru grupā Dobelē ceļazīmi uz Aizputi izcīnīja Dobeles novada komanda, kā arī Ogres novada vienība, kas tikai pēdējā minūtē izrāva uzvaru pret Skrīveru novadu (27:26) un iekļuva finālturnīrā.

Līdz ar to Latvijas III Olimpiādes finālturnīrā, kas no 6. līdz 8. jūlijam notiks Aizputē, vīriešiem 1. grupā spēlēs Jūrmala, Vaiņodes novads un Ogres novads, bet 2. grupā - Dobeles novads, Ludzas novads un Rīga. Aizvadot viena apļa turnīru, divas spēcīgākās komandas iekļūs pusfinālā, pēc tam izslēgšanas turnīrā noskaidrojot uzvarētāju. Dāmu komandas - Rīga, Stopiņu novads, Dobeles novads un Ludzas novads - finālturnīrā aizvadīs viena apļa turnīru, tādā veidā noskaidrojot čempionu.

Finālturnīra kalendārs

Izmantotie resursi:
Latvijas Handbola federācija

Tev jābūt autorizētam,