Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:8, Did:0, useCase: 0

"Ogre/Miandum" Rīgas čempionātu sāk ar uzvaru pār "Jūrmalas Sports"

"Ogre/Miandum" Rīgas čempionātu sāk ar uzvaru pār "Jūrmalas Sports"

Foto: Ritvars Raits

Rīgas čempionāts

Rīgas čempionāta A apakšgrupas spēlē HK "Ogre/Miandum" ar rezultātu 27:23 apspēlēja "Jūrmalas Sports" vienību. Pa deviņiem vārtiem guva ogrēnieši Arvis Laganovskis un Dzintars Dravnieks.

"Ogre/Miandum" komandai šī bija pirmā spēle Rīgas čempionāta ietvaros, kamēr "Jūrmalas Sports" vienu jau bija aizvadījusi, bezcerīgi piekāpjoties Rīgas "Celtniekam" - 24:37.

Šodien visas spēles garumā gandrīz nepārtraukti vadībā atradās tikai un vienīgi ogrēnieši. Pirmās pusstundas beigu daļā "Ogre/Miandum" sasniedza sešu vārtu pārsvaru (14:8). Puslaiks priekš ogrēniešiem gan noslēdzās "vien" ar +5 (15:10). Arī otro puslaiku labāk iesāka "Ogre/Miandum", panākot 18:11. Turpmākajā spēles gaitā jūrmalnieki gan spēja pietuvoties līdz -2 (19:21), tomēr vēl tuvāk nosacītie spēles viesi tikt nespēja, piedzīvojot zaudējumu ar 23:27.

Pa deviņiem vārtiem uzvarētāju rindās guva Arvis Laganovskis un Dzintars Dravnieks. "Jūrmalas Sporta" labā sešus vārtus iemeta Rolands Ivanovs.

Rīgas atklātais čempionāts turpināsies arī svētdien, kad plkst. 17:00 ASK/LSPA mērosies spēkiem ar Dobeles "Tenax". Noslēdzošās Rīgas čempionāta apakšgrupu spēles, kā arī finālspēles notiks nākamnedēļ. Turnīra finālā sacentīsies katras apakšgrupas uzvarētājas, bet par trešo vietu – otro vietu ieguvējas. Finālspēles 9. septembrī notiks Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolā plkst. 13:00 (spēle par trešo vietu) un 15:00 (spēle par pirmo vietu).

Rīgas atklāto čempionātu rīko Latvijas Handbola federācija sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi.

Rīgas atklātais čempionāts. A apakšgrupa

HK Ogre/Miandum - Jūrmalas Sports 27:23 (15:10)
Ogre/Miandum: Arvis Laganovskis 9, Dravnieks 9, Strazdiņš 3, Artis Laganovskis 2, Mancurovs 2, Svārups 1, V. Ivanovs 1.
Jūrmalas Sports: R. Ivanovs 6, Korzāns 5/2, Zvejnieks 5, Gulbis 3, Grēberis 3, Kupčs 1.

Kalendārs/rezultāti
Turnīra tabulas
Statistika

Izmantotie resursi:
Latvijas Handbola federācija - Ziņas

Tev jābūt autorizētam,