Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:369, Did:0, useCase: 0

Policija Vudsu atrada aizmigušu pie auto stūres ar ieslēgtu dzinēju

Policija Vudsu atrada aizmigušu pie auto stūres ar ieslēgtu dzinēju

Taigers Vudss
Foto: AP/Scanpix

PGA Tour

ASV mediju rīcībā nokļuvis policijas protokols par slavenā golfera Taigera Vudsa aizturēšanu, kas vēsta par viņa ļoti slikto stāvokli aizturēšanas brīdī. Alkohols viņa organismā nav konstatēts, un Vudss publiski paskaidrojis, ka viņa sliktā pašsajūta radusies medikamentu neparedzētu blakusefektu dēļ.

Jau ziņots, ka Taigers Vudss vakar vairākas stundas pavadīja policijas iecirknī pēc tam, kad tika aizturēts par atrašanos pie auto stūres reibumā. Viņš tika atbrīvots pēc apmēram septiņām stundām, ap plkst. 11 no rīta pēc vietējā laika, pēc tam, kad bija rakstiski paudis piekrišanu sadarboties ar varas iestādēm notikuma izmeklēšanā.

Kā vēsta ASV mediju rīcībā nonākušais aizturēšanas protokols, policists Vudsu atradis viņa „Mercedes” vadītāja krēslā. Vudss bija aizmidzis, kamēr mašīnas dzinējs darbojās, un policists protokolā ierakstījis, ka viņam nācies pamodināt šoferi.

„Vudss bija ļoti lēns un nespēja skaidri parunāt,” rakstīts policijas protokolā. Tajā arī norādīts, ka Vudss bijis atsaucīgs uz policista aicinājumiem, taču ļoti apjucis un sākotnēji nespēja paskaidrot, kurp braucis, bet pēc tam savu stāstu viņš mainīja. Viņam tika veiktas vairākas obligātās pārbaudes, lai noskaidrotu viņa reibuma pakāpi, un Vudss izturēja tikai vienu no tām. Tiesa, viņa izelpā alkohola promiles netika konstatētas.

Vudss pats pēc tam izplatīja paziņojumu, kurā notikušo paskaidro ar negaidītiem blakusefektiem zālēm, kuras viņš lieto: „Vēlos pateikt, ka šajā gadījumā alkohols nebija iesaistīts. Es neaptvēru, ka medikamentu kombinācija uz mani atstās tik spēcīgu iespaidu.”

Jāatgādina, ka Vudsam nesen tika veikta muguras operācija.

Izmantotie resursi:
Tiger Woods 'found by police asleep at wheel' -...

     [+] [-]

, 2017-05-30 21:35, pirms gada
Narkatu izelpaa neuzraada

  -2 [+] [-]

, 2017-05-30 22:56, pirms gada
Lūk ir īstā attieksme !
LV neko tādu vēl 100 gadus nesagaidīt !
Nāk atmiņā gadījums, kad ministra dēls narkotiku reibumā izraisīja avāriju, bēga, draudēja policistiemun kas tur vēl bija !
Rezultāts - kā vienmēr ! Ministra kungs aizbāza mutes pāris nedēļu laikā VISIEM ! Policvijai, prokuratūrai, Latvijas TV, medijiem...
Kāpēc USA varm, bet mums spļauj sejās ?
p.s. Vudss ir lielisks sportists, bet netīrs cilveks, kam es pat roku nesniegtu !

     [+] [-]

, 2017-05-31 06:16, pirms gada
Valents rakstīja: Narkatu izelpaa neuzraada
raksti Latviski, curka

     [+] [-]

, 2017-05-31 09:19, pirms gada
Nu ir analīzes, kas visu parādīs. Te nekas nav teikts ne par narkotikām ne par ko citu. Atcero, ka mana māsa vienu reizi iedzēra zāles nomierinošas nerviem un arī staigāja kā kaķis kurš balriāņus sarijies...

     [+] [-]

, 2017-05-31 09:31, pirms gada
Da pofig Vudsam tas viss...vai ziniet cik pasaulē ir miljardieru, kuri grib ar viņu uzspēlēt privātu golfu ar likmi lielāku par miljonu?

Tev jābūt autorizētam,