Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:369, Did:0, useCase: 0

ASV izlase pārliecinoši nosargā "Solheim Cup" titulu

ASV izlase pārliecinoši nosargā "Solheim Cup" titulu
ASV komanda
Foto: USA Today Sports/Scanpix

Ar ASV sieviešu golfa izlases uzvaru svētdien Desmoinā (Aiovas štats) noslēdzās "Solheim Cup" izcīņa, kurā amerikānietes ar 16 ½ pret 11 ½ pārspēja Eiropas komandu.

Mājinieces piecu punktu pārsvaru bija nodrošinājušas jau pirms sacensību pēdējās dienas, kad notika 12 vienspēles. "Solheim Cup" ir Raidera kausa versija sieviešu golfā. Šī gada turnīra sastāvi: ASV un Eiropa.

Amerikānietes uzvarējušas piecos no pēdējiem septiņiem turnīriem, kā arī titulu ieguvušas 10 no 15 izspēlētajiem turnīriem kopš "Solheim Cup" debijas 1990. gadā. ASV izlase savās mājās uzvarējusi septiņus no astoņiem mačiem.

Titulētā zviedriete Annika Sērenstama pēc Eiropas komandas zaudējuma paziņoja, ka neturpinās komandas kapteines pienākumus, kās nozīmē jaunu vakanci 2019. gada turnīram. Tas notiks Glenīglsā, Skotijā.

Tev jābūt autorizētam,