Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:369, Did:0, useCase: 0

Vudsam ar otro vietu labākais turnīrs kopš 2013. gada

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Vudsam ar otro vietu labākais turnīrs kopš 2013. gada
Taigers Vudss
Foto: AFP/Scanpix

Pālmhārborā (Florida) notikušajā "Valspar Championship" turnīrā uzvarējušais Anglijas golferis Pols Keisijs palika Taigera Vudsa ēnā, jo muguras savainojumu upuris ar savu labāko turnīru kopš 2013. gada paziņoja par atgriešanos konkurētspējīgā līmenī.

Vudss pirmajos trīs raundos vairākas reizes bija izvirzījies līderos, bet pēdējo raundu sāka ar viena sitiena deficītu attiecībā pret Kanādas golferi Koriju Konersu (-9), kurš apstiprināja pieredzes trūkuma faktoru un pēdējo dienu izspēlēja ar +6, turnīru pabeizot tikai 16. vietā.

Ceturtajā raundā ar -6 izcēlās Pols Keisijs, kurš ilgi līdera godā sēdēja kluba mājā, gaidot vēlāk startējušo konkurentu finišu. Vistuvāk Anglijas golfera rezultāta (-10) atkārtošanai bija amerikānis Patriks Rīds, kuram pēdējā bedrītē bija laba iespēja nodrošināt pārspēli, taču viņš nepareizi nolasīja "grīnu" un kļūdījās ar trešo sitienu, bumbiņai atripojot atpakaļ uz sitiena izpildīšanas vietu.

Rīds finišēja ar -9, kas nozīmēja 2. vietu dalīt ar Vudsu. Taigers pēdējo raundu sāka ar "birdie", ceturtajā bedrītē zaudēja vienu sitienu un tad ilgi spēlēja ar PAR, neizmantojot vairākas labas iespējas. Taigers 17. bedrītē izcēlās ar 13.5 metrus tālu "birdie" trāpījumu, atgādinot par saviem ziedu laikiem. Taigeram "birdie" bija nepieciešams arī pēdējā bedrītē, taču nebija lemts.

Vudss PGA turnīros pirmajā pieciniekā nebija finišējis kopš 2013. gada 25. augusta jeb 1659 dienas. Arī toreiz viņam bija 2. vieta, "The Barclays" turnīrā piekāpjoties tikai Adamam Skotam.

Vudsa ēnā palikušais Keisijs, kurš lielākos panākumus guvis Eiropas tūrē (13 tituli), svētdien izcīnīja tikai otro PGA titulu. Pirmais viņam bija 2009. gadā Hjūstonā. Keisijs ir 109. golferis kurš uzvarējis PGA turnīrā kopš Taigera pēdējā triumfa. Vudss pēdējo no saviem 79 tituliem izcīnīja 2013. gada 4. augustā Akronā notikušajā "Bridgestone Invitational" turnīrā.

Vudss arī šonedēļ spēlēs Floridā, kur Beihilā notiks "Arnold Palmer Invitational" turnīrs. Taigers ir astoņkārtējs šī turnīra čempions un šeit spēlēs pirmoreiz kopš 2013. gada, kad ieguva pēdējo titulu.