Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:369, Did:0, useCase: 0

Fjuriks izceļas ar PGA vēsturē pirmo 58 sitienu raundu

Fjuriks izceļas ar PGA vēsturē pirmo 58 sitienu raundu

Džims Fjuriks
Foto: AFP/Scanpi

PGA Tour

Svētdien "Travelers Championship" pēdējā raundā tika labots PGA tūres rekords, amerikānim Džimam Fjurikam kļūstot par pirmo golferi, kurš augstākā līmeņa sacensībās vienu raundu izspēlējis ar 58 sitieniem.

58 sitienu raundi iepriekš ir bijuši vairākas reizes reģistrēti zemāko profesionālo līmeņu turnīros. Pēdējais no tiem bija pagājušajā nedēļā, kad ar 58 raundu "Web.com Tour" (otrais profesionālais līmenis Amerikā) izcēlās Vācijas golferis Stefans Jēgers.

Savukārt augstākā līmeņa jeb PGA sacensībās līdzšinējais rekords bija 59 sitieni. Tāds raunds bija izdevies pieciem golferiem, no kuriem pēdējais bija šodien rekordu labojušais Fjuriks. Viņam 59 sitieni bija nepieciešami, lai izspēlētu 2. raundu 2013. gadā "BMW Championship" turnīrā.

Kad Fjuriks svētdien Kromvellā (Konektikuta) pirmās deviņas bedrītes PAR-70 laukumā izspēlēja ar -8, kļuva skaidrs, ka iespējams kaut kas ļoti īpašs.

Fjuriks rekordu uzstādīja, pēdējās divas bedrītes izspēlējot ar PAR jeb neizmantoja iespējas tikt pie vēl iespaidīgāka rezultāta. 17. bedrītē viņam pietrūka ar tālu mēģinājumu, bet 18. bedrītē viņa "birdie" bumbiņa aizripoja nedaudz garām bedrītei. Vēl vienu sitienu viņš nespēja iegūt 15. bedrītē, kas ir vieglākā bedrīte "TPC River Highlands" golfa klubā, šo bedrīti nospēlējot ar PAR.

Tev jābūt autorizētam,