Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:369, Did:0, useCase: 0

Golfere Puisīte izcīna 7.vietu un sasniedz sezonā labāko rezultātu

Golfere Puisīte izcīna 7.vietu un sasniedz sezonā labāko rezultātu

Latvijas labākā golfere Krista Puisīte
Foto: www.golfs.lv

Golfs Latvijā

Latvijas golfa profesionāle Krista Puisīte svētdien Dienviddakotā, ASV, finišēja dalītā 7.vietā Dāmu profesionālā golfa asociācijas (LPGA) fārmtūres posmā un sasniedza savu sezonā labāko rezultātu, liecina rīkotāju informācija.

Turnīrā ar 210 000 dolāru balvu fondu Puisīte četru dienu summā nospēlēja ar 278 sitieniem (71-68-71-68) jeb sešiem sitieniem mazāk nekā teorētiski nepieciešamā norma (PAR). Nevienā no četrām sacensību kārtām Puisītes rezultāts nebija sliktāks kā laukuma PAR, turklāt -6 ir viņas profesionālajā karjerā labākais rezultāts četru dienu sacensībās.

Uzvaru 144 dalībnieču turnīrā nodrošināja ar -14 zem PAR nospēlējusī čehu izcelsmes amerikāniete Nellija Korda.

Ar finišu dalītā 7. pozīcijā Puisīte nodrošināja 4852 dolāru naudas balvu, kas viņai ļāva pakāpties uz 47.vietu tūres kopvērtējumā. Sezonas noslēgumā 10 labākās spēlētājas iegūs tiesības nākamajā sezonā spēlēt LPGA tūrē. Iespēja izcīnīt vietu LPGA tūrē vēl būs papildu kvalifikācijā, kur plāno piedalīties arī Puisīte.

Dalīta 7.vieta atsevišķā turnīrā ir Latvijas profesionāles labākais sasniegums 2016.gada sezonā, lai gan ne pirmais TOP 10. Šosezon jūnijā viņa turnīrā Mičiganā bija desmitā, bet karjerā pagaidām labākais sasniegums Puisītei ir aizpērn debijas sezonā dalīta 5.vieta turnīrā Ziemeļkarolīnā.

Sagaidāms, ka pēc sacensībām Dienviddakotā Puisīte būtiski pakāpsies arī pasaules rangā, kur viņa pirms nedēļas ierindojās 841.vietā.

Izmantotie resursi:
Golfere Puisīte izcīna 7.vietu un sasniedz...

Tev jābūt autorizētam,