Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource616 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:331, Did:0, useCase: 0
"Ghetto Champions League" Grīziņkalnā.
Publicitātes foto

“Ghetto Football” spēlē astoņu valstu futbolisti, uzvar mājinieki

“Ghetto Football” devītās sezonas turpinājumā trešdien, 14. augustā Rīgā, Grīziņkalnā jaunizveidotajā starptautiskajā turnīrā “Ghetto Champions League” startēja arī Lietuvas, Spānijas, Beļģijas, Japānas, Krievijas, Vācijas un Brazīlijas komandas, bet laureātu trijniekā tik un tā iekļuva tikai Latvijas trīs pret trīs ielu futbola meistari – uzvarēja “Varakļāni”, apsteidzot “BJFK Jēkabpils” un “72”.
2018. gada "Ghetto Basket" "Quest" fināla labākās trīs komandas.
Publicitātes foto

15. augustā Grīziņkalnā “Ghetto Basket” Pro komandu finālsacensības

“Ghetto Basket” 11. sezonas turpinājumā ceturtdien, 15. augustā Rīgā, Grīziņkalnā sešu valstu – Latvijas, Lietuvas, Polijas, Krievijas, Zviedrijas un Ungārijas – kopumā 24 komandas sacentīsies “Quest” sērijas finālā, pretendējot uz galveno balvu – ceļazīmi uz Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) 3x3 basketbola Pasaules tūres posmu Debrecenā (Ungārija) 27. un 28. augustā.
"Ghetto Football" trīs pret trīs futbols Grīziņkalnā.
Publicitātes foto

14. augustā Grīziņkalnā “Ghetto Football” ielu futbola Čempionu līga

“Ghetto Football” devītās sezonas turpinājumā trešdien, 14. augustā Rīgā, Grīziņkalnā notiks trīs pret trīs ielu futbola nozīmīgākais starptautiskais turnīrs “Ghetto Champions League 2019 by Ghetto Football”, kurā Latvijas labākās astoņas komandas konkurēs ar viesiem no sešām valstīm – Beļģijas, Krievijas, Spānijas, Lietuvas, Vācijas un Brazīlijas.
"Ghetto Fight" Grīziņkalnā
Publicitātes foto

24. augustā Rīgā notiks “Ghetto Fight” pirmais profesionālais turnīrs

“Ghetto Games” 11. sezonas turpinājumā sestdien, 24. augustā Rīgā, Grīziņkalnā notiks “Ghetto Fight” vēsturē desmitais pasākums. Latvijas labākie būra cīņu meistari sacentīsies ar sportistiem no Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Moldovas, Rumānijas, Ukrainas un Uzbekistānas.
Nauris Miezis (uzbrukumā) spēlē pret "Ventspils Ghetto".
Foto: Renārs Buivids

“Riga Ghetto” ceturtdien spēlēs Rīgas “Challenger” izslēgšanas turnīrā

“Ghetto Basket Riga Challenger” ceturtdaļfinālā ceturtdien, 8. augustā Rīgā, Grīziņkalnā no trijām turnīru uzsākušajām Latvijas komandām startēs tikai “Riga Ghetto” – Nauris Miezis, Kārlis Pauls Lasmanis, Agnis Čavars un Edgars Krūmiņš. Plkst. 18:40 latvieši sacentīsies ar Serbijas “Zemun”, bet uzreiz pēc tam programmā “Slam Dunk” konkurss “White Men Can Jump” formātā.
"Ghetto Football" spēle 3. augustā Rēzeknes svētkos.
Publicitātes foto

Sportiskie Rēzeknes svētki ar “Ghetto” futbolu un basketbolu

Rēzeknes pilsētas 734. dzimšanas diena pagājušās nedēļas nogalē tika nosvinēta ne tikai ar dažādiem kultūras un mākslas pasākumiem, bet arī ar “Ghetto Games” turnīriem trīs pret trīs formātā uz Atbrīvošanas alejas asfalta. Sestdien “Ghetto Football” sacensībās startēja 63 komandas, bet nākamajā dienā “Ghetto Basket” cīņās iesaistījās 64 vienības.
Latvijas komandu - "Riga Ghetto" un "Ventspils Ghetto" - savstarpējā spēle Belgradā
FIBA foto
2

Pasaules 3x3 basketbola lielmeistari 7. un 8. augustā spēlēs Rīgā

“Ghetto Basket” 11. sezonas viena no kulminācijām tiks sasniegta 7. un 8. augustā, kad Rīgā, Grīziņkalnā deviņu valstu kopumā 16 komandas cīnīsies par dalību Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) 3x3 basketbola Pasaules tūres posmā Lozannā (Šveice). “Ghetto Basket Riga Challenger” Latviju pārstāvēs “Riga Ghetto”, “Ventspils Ghetto” un “Kandava Anzage”.
"Riga Ghetto" basketbolisti pēc uzvaras Prāgā. Foto: Ghetto Games
10

"Riga Ghetto" triumfē Prāgas "Masters" turnīrā

Latvijas 3x3 basketbola komanda "Riga Ghetto Basket" svētdien izcīnīja trīs uzvaras Prāgas "Masters" turnīra izslēgšanas sacensībās, tiekot pie savas otrā šāda līmeņa titula karjerā.
"Ghetto Basket" 2018. gadā Alūksnē.
Publicitātes foto

3. augustā Alūksnē “Ghetto Basket” 3x3 basketbola turnīrs

“Ghetto Basket” 11. sezonas turpinājumā sestdien, 3. jūlijā Alūksnē pie Kultūras centra notiks 3x3 basketbola sacensības ne tikai Pro grupas dalībniekiem, kuri izspēlēs braucienu uz “Quest” sērijas finālturnīru Rīgā 15. augustā, bet arī Sieviešu un trīs vecuma – U16, U14, U12 – jauniešu grupas spēles.
"Ghetto Football" 2018. gadā Rēzeknē.
Publicitātes foto

“Ghetto Games” viesosies Rēzeknē – 3. augustā futbols, 4. augustā basketbols

“Ghetto Games” 11. sezonas noslēguma izbraukuma turnīri notiks Rēzeknes pilsētas svētku ietvaros, pilsētas centrā pie Māras pieminekļa 3. augustā sarīkojot “Ghetto Football” turnīru, bet 4. augustā – “Ghetto Basket” sacensības. Tie būs ne tikai trīs pret trīs formāta turnīri, bet arī dažādas sportiskas izklaides spēlētājiem un visiem līdzjutējiem.
"Saulkrastu kokteiļa" organizatori Renārs Buivids (no kreisās) un Andris Vanags kopā ar "Cietā rieksta" saimnieku Artūru Ancānu
Publicitātes foto

27. jūlijā 3x3 basketbola atgriešanās “Saulkrastu kokteiļa” programmā

Sporta un izklaides pasākuma “Saulkrastu kokteilis” programmā pirmo reizi kopš 2013. gada atgriezīsies nu jau olimpiskais sporta veids 3x3 basketbols. Sestdien, 27. jūlijā Saulkrastos, stāvvietā pie “Cietā rieksta” notiks “Uno Group Quest Stop”, kurā varēs piedalīties jebkura vīriešu komanda bez meistarības vai vecuma ierobežojumiem, pretendējot uz daļu no 500 eiro lielā balvu fonda.
Cēsnieks Dāvis Rozītis cīnās "Ghetto Basket"
Publicitātes foto
3

21. jūlijā Cēsīs “Ghetto Basket” turnīrs un bērnu “Slam Dunk” konkurss

“Ghetto Basket” 11. sezonas turpinājumā svētdien, 21. jūlijā Cēsu centrā Vienības laukumā notiks “Ghetto Basket” starptautiskais 3x3 basketbola turnīrs. Ar Latvijas, Lietuvas un Polijas pārstāvjiem konkurēs arī cēsnieka Dāvja Rozīša veidotā komanda. Programmā arī tradicionālais “Slam Dunk” konkurss bērniem, kuri nav vecāki par 12 gadiem.
Krāslavas "Ghetto Basket" nav iedomājams bez Raita un Jāņa Timmas (vidū)
Publicitātes foto

20. jūlijā Krāslavā starptautiskais “Ghetto Basket” 3x3 basketbola turnīrs

“Ghetto Basket” 11. sezonas turpinājumā sestdien, 20. jūlijā Krāslavā notiks tālākais no izbraukuma turnīriem 3x3 basketbolā, aizvadot spēles Pro, Amatieru, Sieviešu un trijās jauniešu vecuma grupās, kā arī sniedzot iespēju jebkuram basketbolistam piedalīties tālmetienu konkursā kopā ar Latvijas izlases basketbolistu, krāslavieti Jāni Timmu.
"Inline" skrituļslidošana "Ghetto Games" festivālā Ventspilī
Publicitātes foto

Noslēdzies ikgadējais "Ghetto Games" festivāls Venstpilī

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 12. un 13. jūlijā astoto gadu amatieri, pasaules līmeņa sportisti un citi ekstrēmo sporta veidu cienītāji pulcējās Ventspilī, lai piedalītos lielākajā alternatīvo sporta veidu un ielu kultūras notikumā Baltijā – "Ghetto Games" festivālā. Tā kulminācija tika sasniegta, līdz ar vērienīgāko "hip-hop" mūzikas koncertu Latvijā, kas vienkopus pulcēja lielāko skaitu šī žanra labākos izpildītājus.
"Ventspils Ghetto" kvartets. Foto: FIBA
6

Latvijas 3 pret 3 basketbola kvarteti zaudē Belgradas "Challenger" turnīra pusfinālā

Starptautiskās basketbola federācijas (FIBA) rīkotā 3 pret 3 basketbola "Challenger" turnīru seriāla Serbijas galvaspilsētas Belgradas posma pusfinālos zaudējumus piedzīvojušas abas Latviju pārstāvošās komandas - "Riga Ghetto" un "Ventspils Ghetto".
2012. gada čempionvienība "Armet" (no kreisās): Andris Justovičs, Kristaps Kanbergs, Edgars Krūmiņš, Gatis Justovičs.
Foto: Renārs Buivids

13. jūlijā Ventspilī “Ghetto Basket” spēles un “Slam Dunk” konkurss

“Ghetto Basket” 11. sezonas turpinājumā sestdien, 13. jūlijā Ventspilī uz Lielā prospekta notiks “Ghetto Basket” 3x3 formāta turnīri gan Pro un Amatieru grupā ar iespaidīgām naudas balvām, gan spēles Sieviešu un trijās jauniešu grupās – U16, U14, U12 vecumā, kā arī starptautiskais “Slam Dunk” konkurss ar pašmāju čempiona Kristapa Dārgā piedalīšanos.
"Ghetto Games" Daugavpilī - 12 stundu futbola maratons
Publicitātes foto

“Ghetto Games” Daugavpilī pulcē teju 1400 dalībnieku

6. jūlijā Daugavpilī noritēja starptautiskais ielu sporta festivāls – sacensības “Ghetto Games”, ko organizēja Latgales plānošanas reģions sadarbībā ar biedrību “STREETBASKET” un Daugavpils pilsētas domi. Šis bija viens no vērienīgākajiem pasākumiem projekta LLI-402 “Riska grupas jauniešu sociālā integrācija, balstoties uz sporta aktivitātēm” (risk-free) ietvaros, kas vienuviet pulcēja jauniešus no Latgales un Lietuvas pašvaldībām.
"Ghetto Nextball" čempions Pjotrs Kielars.
Publicitātes foto

Par “Ghetto Nextball” futbola frīstaila čempionu kronēts polis Kielars

“Ghetto Football” sezonas turpinājumā trešdien, 3. jūlijā Rīgā, Grīziņkalnā sešu valstu kopumā 16 futbola frīstaila jauno meistaru konkurencē par “Ghetto Nextball” čempionu tika kronēts Pjotrs Kielars no Polijas, balvā saņemot braucienu uz pasaules čempionātu “Super Ball” Čehijā.
"Ghetto Basket" turnīrs 2019. gadā Ogrē.
Publicitātes foto

“Ghetto Basket” izziņo naudas balvas Amatieru grupā Daugavpilī un Ventspilī

“Ghetto Basket” 11. sezonas turpinājumā Amatieru grupas komandām 6. jūlijā Daugavpilī un 13. jūlijā Ventspilī būs iespēja cīnīties par 500 eiro lielo balvu fondu katrā no turnīriem. Jāatgādina, ka abas reizes paralēli notiekošajos Pro grupas “Satellite” līmeņa starptautiskajos turnīros tiks izspēlēts pa 1000 eiro.
Futbola frīstails Grīziņkalnā.
Publicitātes foto

3. jūlijā Rīgā notiks starptautiskās futbola frīstaila sacensības “Ghetto Nextball”

“Ghetto Football” devītās sezonas turpinājumā trešdien, 3. jūlijā Rīgā, Grīziņkalnā notiks starptautiskās futbola frīstaila sacensības “Ghetto Nextball”. Startēs septiņu valstu kopumā 18 futbola frīstaila meistari vecumā līdz 18 gadiem. “Ghetto” Kolizejā klātienē būs iespējas vērot jaunos talantus, kuri jau tuvākajā nākotnē ar saviem trikiem iekaros pasaules slavu, būs redzami populārākajos futbola frīstaila “YouTube” klipos.