Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:331, Did:0, useCase: 0

"RCB/Blacksports" basketbolisti labākie lietainajā "Ghetto Basket"

"RCB/Blacksports" basketbolisti labākie lietainajā "Ghetto Basket"
"RCB/Blacksports" (no kreisās) - Andris Justovičs, Artūrs Ausējs, Linards Jaunzems, Kristaps Šteinbergs
Publicitātes foto

"Ghetto Basket" sezonas Rīgas astotajā turnīrā ceturtdien, 29. jūnijā Grīziņkalnā, spītējot lietum un slidenajam asfaltam, Vīriešu grupā pirmo vietu izcīnīja "RCB/Blacksports" 3x3 basketbolisti - Andris Justovičs, Artūrs Ausējs, Linards Jaunzems, Kristaps Šteinbergs.

Vīriešu grupas finālā "RCB/Blacksports" ar 11:7 pārspēja citu Rīgas komandu "Kūsiņā iekšā", bet trešo vietu ieguva Jūrmalas "Bams".

Pirmo reizi "Ghetto Basket" vēsturē notika Firmu un amatieru grupas spēles, sacenšoties īsteniem basketbolmīļiem, jo aizliegts startēt basketbolisti, kuri pagājušajā sezonā pārstāvējuši Latvijas Basketbola līgas visu trīs divīziju klubus. Par pirmajiem uzvarētājiem kļuva "OC Limbaži".

Sieviešu grupā uzvarēja Jelgavas "Runcenes", U16 grupā - Rīgas "Kirpitch", U14 grupā - Rīgas "BK Nation" un U12 grupā - "Rīgas minkas".

Basketbola veikala "ProBasketball" tālmetienu konkursā uzvarēja Mārtiņš Šteinbergs.

Šonedēļ būs vairākas iespējas krāt FIBA 3x3 basketbola ranga punktus. Piektdien, 30. jūnijā Madonā - "Top bumba"; sestdien, 1. jūlijā uzreiz trīs turnīri - Jūrmalā "Dzintaru kauss" maksibasketbolā, Rūjienas strītbola vasaras 2. posms un "Krāslava Games" 3. posms. Savukārt, svētdien, 2. jūlijā Bauskā tiks aizvadīts SC "Mēmele" atklātās kausa izcīņas 3. posms.

29. jūnija “Ghetto Basket” laureāti:

Vīrieši (2000. g. dz. un vecāki)

1. Rīgas “RCB/Blacksports” (Andris Justovičs, Artūrs Ausējs, Linards Jaunzems, Kristaps Šteinbergs);
2. Rīgas “Kūsiņā iekšā” (Arvis Savčenko, Ivars Rihards Žvīgurs, Raimonds Kripa, Renārs Uzraugs);
3. Jūrmalas “Bams” (Gundars Siliņš, Rihards Ginters, Tomass Vegners, Uldis Feldmanis).

Sievietes (2000. g. dz. un vecākas)

1. Jelgavas “Runcenes” (Zane Neilande, Liene Stalidzāne, Marita Puļļa, Ance Seikstule);
2. Jelgavas “Haris” (Ance Ozola, Diāna Dude, Ronda Ozoliņa);
3. Ogres “5.50” (Anete Pirktiņa, Amanda Betlere, Luīze Rasima).

U16 grupa (2001. g. dz. un jaunāki)

1. Rīgas “Kirpitch” (Aigars Hermanis, Rinalds Pužulis, Ingus Pluksis, Dairis Gulbis);
2. Rīgas “MILF” (Elvijs Frīdenbergs, Mārtiņš Sīlis, Kristers Puķītis, Roberts Bērze);
3. Ventspils “Čīzīts” (Rūdis Zernevics, Toms Stupele, Deniss Pukstiņš, Kristaps Čavars).

U14 grupa (2003. g. dz. un jaunāki)

1. Rīgas “BK Nation” (Ričards Kļanskis, Kristaps Vanags, Edvards Struža, Dāvids Grīnbergs);
2. Rīgas “Beast Mode” (Artis Vorms, Edgars Vanags, Rihards Porietis);
3. Gulbenes “Gulce” (Ruslans Bogušs, Ervils Tiltiņš, Linards Vasiļjevs, Rainers Reds Biezais).

U12 grupa (2005. g. dz. un jaunāki)

1. “Rīgas minkas” (Adrians Visockis-Rubenis, Gļebs Dimitrijevs, Edžus Brežinskis, Artūrs Legzdiņš);
2. Rīgas “Pipari” (Mikus Bērziņš, Kristers Šmits, Juris Filips Vītols, Martins Rudusāns);
3. Rīgas “Meža bobi” (Kārlis Pastars, Norberts Lasmanis, Roberts Blūms, Ričards Purmalis).

Firmu un amatieru grupa (1996. g. dz. un vecāki)

1. “OC Limbaži” (Raivis Hrapāns, Ruslans Ševčenkovs, Jānis Ģīlis, Dāvis Strazds);
2. Rīgas “Old School” (Mārtiņš Mietiņš, Kārlis Goldmanis, Arturs Sproģis, Einārs Dombrovskis);
3. Mārupes “Iet.lv” (Mareks Maķējevs, Andulis Vitte, Māris Daniševskis, Jānis Miltovičs).

Izmantotie resursi:
https://www.ghetto.lv/basket/

Tev jābūt autorizētam,