Layout: current: getContentLayoutLoad (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayoutLoad (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:331, Did:0, useCase: 0

28. jūlijā Ventspilī tiek atklāts ielu sporta un kultūras festivāls “Ghetto Games”

Renārs Buivids
Renārs Buivids

28. jūlijā Ventspilī tiek atklāts ielu sporta un kultūras festivāls “Ghetto Games”
Publicitātes foto

Ar “GGFest Warm-up” sacensībām olimpiskā centra “Ventspils” skeitparkā piektdien, 28. jūlijā Ventspilī tiek atklāts vērienīgais ielu sporta un kultūras festivāls “Ghetto Games” jeb “GGFest”. Labākie sportisti tiks noskaidroti vairākās ekstrēmo sporta veidu disciplīnās, kā arī veikbordā.

Pirmā “GGFest” diena tiks atklāta plkst.12:00 ar sacensībām amatieriem “GGFest Warm-up”, kurās sportisti sacentīsies BMX “freestyle”, “inline skating”, skeitbordā, kā arī “scoot” disciplīnās.

Pēcpusdienā, kamēr uz Lielā prospekta no plkst.15:00 līdz 19:00 sestdienas sacensībām “streetbike freestyle” disciplīnā trenēsies un sarežģītus trikus izpildīs motociklisti, dalībnieki gatavosies Baltijas čempionātam veikbordā, kas piektdien Ventspils Piedzīvojumu parkā tiks atklāts plkst.18:00.

Turpat, Ventspils Piedzīvojumu parkā, pirmā festivāla diena noslēgsies ar starptautiskajām BMX “dirt” sacensībām - sākums plkst.21:00, veikborda “best trick” sacīkstēm – sākums plkst.22:30, kā arī starptautiskajām BMX “flatland” sacīkstēm – sākums plkst.23:00. Dienas izskaņā būs arī jaunāko ekstrēmo sporta veidu filmu vakars, kas turpināsies līdz pat plkst.1:00 no rīta.

Tie, kuri nevarēs pievienoties sportistiem Ventspilī, varēs sekot līdzi sacensību tiešraidēm interneta vietnē Ghetto.lv un Sportacentrs.com. Piektdien no Ventspils Piedzīvojumu parka plkst.19:50 sāksies veikborda čempionāta tiešraide, savukārt BMX “dirt” sacensības tiks translētas plkst.21:20.

“GGFest” šogad pulcēs daudzas ekstrēmo sporta veidu zvaigznes – uz sacensībām no ieradies arī viens no titulētākajiem BMX braucējiem pasaulē, venecuēlietis Daniels Dērs (Daniel Dhers), kurš ir izcīnījis zelta medaļas prestižākajās ekstrēmo sporta veidu sacensībās “X-Games” un 2014.gadā kļuvis par pasaules čempionu “FISE World series” sacīkstēs.

Lietus dēļ vairākas sacensības var tikt pārceltas uz citu festivāla dienu vai norises vietu, tāpēc lūdzam apmeklētājus sekot līdzi aktuālajai informācijai “Ghetto Games” sociālajos tīklos.

“GGFEST” Ventspilī turpināsies līdz 30.jūlija vakaram.

“GGFest” Ventspilī top ar Ventspils pilsētas pašvaldības un Olimpiskā centra “Ventspils” atbalstu.

“Ghetto Games” ir lielākā ielu sporta un ielu kultūras kustība Austrumeiropā, kas savos pasākumos un aktivitātēs ik gadu pulcē ap 12 000 unikālo dalībnieku un vairāk nekā 200 000 skatītāju. Tā ir platforma savu spēju pilnveidošanai neatkarīgi no izcelsmes, sociālās grupas, tautības, rases un politiskās pārliecības. Jauniešu veidotais saturs “Ghetto TV” sasniedz miljoniem skatītāju internetā un pasaules mediju vidē. Kustības pamatvērtības ir mīlestība, draudzība un līdzcietība.

“Ghetto Games festivāls Ventspilī” atbalstītāji: Partneri: Ventspils pilsētas pašvaldība, Rīgas Brīvosta, Latvijas Nafta.

Sadarbības partneri: OC “Ventspils”, “Piedzīvojumu Parks”, BITE, Latvijas universitāte, Maxima, Latvijas Tautas Sporta asociācija, AS Putnu fabrika “Ķekava”, Laima.

Atbalsta: Mangaļi, Būvniecības ABC, Krown.

Uz cieņu, līdzvērtību un cīņu pret vardarbību aicina Eiropas savienības programma “Tiesības, vienlīdzība un pilsonība” un Labklājības ministrija.

Ghetto Basket draugi: Latvijas Basketbola savienība, adidas, Probasketball veikals.
Ghetto Floorball draugi: Latvijas Florbola savienība, Sporta punkts veikals.
Ghetto Football draugi: Latvijas Futbola federācija, Nike, Eurolife Technologies, Rickberry, Lampa.
Ghetto Games akadēmijas draugi: Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā.
Informē TV24, JCDecaux, Draugiem.lv TVNET, OK!, Otrkito, Kas Jauns, Sīrups, Pastaiga, Young.lv, Sportacentrs.com, Sporta avīze, young.lv, gorod.lv.

Informāciju sagatavoja:
Sanda Brūna
“Ghetto Games” projektu direktore