Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:331, Did:0, useCase: 0

Klāt visaugstākā līmeņa ekstrēmā un ielu sporta veidu viesizrādes Ventspilī

Klāt visaugstākā līmeņa ekstrēmā un ielu sporta veidu viesizrādes Ventspilī
Foto: Ghetto Games

Septīto reizi notiekošajā “Ghetto Games” festivālā Ventspilī no 27. līdz 29. jūlijam būs iespēja klātienē vērot ekstrēmo un ielu sporta pasaules labākos sportistus. Sacensības notiks gan uz asfalta, gan uz ūdens un gaisā. Ventspilī savu meistarību 17 sporta veidos demonstrēs 30 valstu labākie sportisti.

“Ghetto Games” festivāla pirmajā dienā, 27. jūlijā nozīmīgās sacensības norisināsies Ventspils Piedzīvojumu parkā, kur vispirms mērosies spēkiem labākie Baltijas veikbordisti, kuri konkurēs pasaules līmeņa zvaigznēm no Rietumeiropas. Dalībnieku pulkā būs 2017. gada “GG Fest” čempions Gino Vetzels no Vācijas. Piektdienas vakarā turpat Piedzīvojumu parkā notiks arī BMX “Dirt” disciplīnas sacensības, kurās par galvu reibinošajiem trikiem parūpēsies Latvijas elites braucēji un ciemiņi pat no ASV, Austrālijas un Ekvadoras.

Sestdien, 28. jūlijā plkst. 14:00 Lielajā laukumā tiks atklāts Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) 3x3 basketbola Pasaules tūres kvalifikācijas turnīrs “Ghetto Basket Ventspils Challenger”. Divu dienu laikā astoņu valstu kopumā 16 komandas sacentīsies par divām ceļazīmēm uz Pasaules tūres posmu Lozannā (Šveice), kā arī sadalīs 20 000 ASV dolāru lielo balvu fondu. Pasaules komandu ranga līdervienību Serbijas “Novi Sad” pārstāvēs arī trīs 2018. gada pasaules čempioni, ierindā būs 3x3 basketbola leģendārākais spēlētājs Dušans Buluts. Ventspils turnīra izšķirošās spēles notiks svētdien no plkst. 18:00.

Sestdien Lielajā prospektā notiks “Ghetto Stunt” starptaustikās sacensībās “Streetbike” frīstailā. “Ghetto” atlēts Didzis Grundulis traumas dēļ šoreiz būs organizatora lomā, bet Ventspilī šoreiz sacentīsies gan Baltijas reģiona labākie meistari, gan ciemiņi no Francijas, Japānas un Somijas. Čempiona titulu aizstāvēs arī dānis Maiks Jensens.

28. jūlijā tiks ierībināts ne tikai Lielais prospekts, bet arī Ventspils skeitparks. Visas dienas garumā notiks “inline” skrituļslidošanas, BMX “freestyle park” un “street” sacensības. Ļoti plašs dalībnieku pulks no Eiropas un citiem kontinentiem būs tieši BMX “Street” disciplīnā. Pa tiešo no pagājušās nedēļas nogalē Mineapolē (ASV) notikušajām pasaulslavenajām “X Games” ieradīsies amerikāņi Rīds Stārks, Fēliks Prangenbergs un Bruno Hofmans, kā arī Krievijas dvīņu brāļi – Makss un Igors Bespaliji.

“Inline” skrituļslidošanas sacensībās atkal ierindā būs šā sporta veida leģenda Takeši Jasutoko no Japānas, kā arī 2017. gada “GG Fest” uzvarētājs Romans Abrate no Francijas.

Savukārt Ventspils airēšanas bāzē “Dampeļi” notiks Baltijas atklātais SUP čempionāts.

Svētdien uz Lielā prospekta un ap to notiks komandu sporta veidu sacensības. Plkst. 12:00 sāksies “Ghetto Basket” klasiskais turnīrs septiņās grupās, kurā būs iespēja piedalīties ikvienam 3x3 basketbola spēlētājam. Paralēli notiks arī “Ghetto Football” un “Ghetto Floorball” turnīri.

“Ghetto Games festivāls Ventspilī” ir viens no pasākumiem, kas tiek rīkots projekta “Medicines for World’s Ghettos” ietvaros, kas tiek līdzfinansēts no “Erasmus+ Sports” programmas. Festivālā ieradīsies un savstarpējā pieredzē par darbu ar jauniešiem caur ielu sportu dalīsies jauniešie no “DGI” (Dānijas), “Fryshuset” (Zviedrijas), “Malta BMX” (Maltas) un Igaunijas ielu sporta veidu federāciju.

Nākamajos divos gados projekta “Medicines for World’s Ghettos” ir paredzēts izveidot ielu sporta veidu un kultūras organizāciju vienojošu interneta platformu, lai vienkopus pulcētu šīs nozares aktīvistus – platformā ir paredzēta informācija par Eiropas ielu sporta organizācijām, karte ar pieejamajiem ielu sporta veidu laukumiem u.tml. Projekta laikā tiks izstrādātas vadlīnijas darbam ar jauniešiem caur ielu sportu, īstenota ielu sporta veidu konference “Medicines for World’s Ghettos” un projekta pārstāvēto valstu jauniešu dalība starptautiskajā ielu sporta un kultūras festivālā “Ghetto Games festivāls Ventspilī”.

Projekts tiek līdzfinansēts ar Eiropas Savienības programmas “Erasmus+: Sports” programmas finansiālo atbalstu. Par projekta saturu pilnībā ir atbildīgi tās autori un neatspoguļo Eiropas Komisijas un Izglītības, audiovizuālās jomas un kultūras izpildaģentūras oficiālo viedokli.

“GG Fest” programma - ggfest.com

Ieeja apmeklētājiem ir bez maksas.

Projekts tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros un Eiropas Komisijas

„Ghetto Games festivāls” organizatori: biedrība “STREETBASKET”

„Ghetto Games festivāls” galvenie partneri: Ventspils pilsētas dome, Olimpiskais centrs “Ventspils”, Rīgas Brīvostas pārvalde, Latvijas Nafta.

„Ghetto Games festivāls Ventspilī” atbalsta: Latvijas Basketbola savienība, Maxima, PF “Ķekava”, Latvijas Tautas Sporta asociācija, Būvniecības ABC, Mangaļi, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra un Jaunatnes valsts programma.

Informatīvi atbalsta:Izdevniecība "Rīgas Viļņi”, Sporta Avīze, Vides reklāma "JCDecaux", Radio TEV, TV24.

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2018-07-26 22:17, pirms 7 mēnešiem
Уже на утро вы бросите курить, если сделаете одну простою хитрость - https://bit.ly/2uNRkTC И не важен Ваш стаж курения, эффект 100%! Вас будет тошнить только от мысли о сигаретах! Не доводите до проблем с легкими, сердцем и потенцией, завязывайте прямо сейчас!