Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:331, Did:0, useCase: 0

No 23. jūlija „Ghetto Basket” būs īpaša grupa arī neprofesionāļiem

No 23. jūlija „Ghetto Basket” būs īpaša grupa arī neprofesionāļiem

„Ghetto Basket” labākās komandas turpinās cīņu par vēsturē septīto čempionu titulu un Nacionālās Basketbola asociācijas bijušā basketbolista Andra Biedriņa dāvāto sezonas galveno balvu, bet no 23. jūlija paralēli notiks arī spēles tā saucamajā amatieru grupā, kurā būs liegta dalība 2014./2015. gada sezonā Latvijas Basketbola līgas pirmās un otrās divīzijas klubus pārstāvējušajiem basketbolistiem.

„Ghetto Basket” vecākā grupa, kur arī turpmāk notiks cīņa par 16 vietām 27. augusta finālturnīrā, kā arī par tradicionālo braucienu uz Nacionālās Basketbola asociācijas spēli Ņujorkā, turpmāk tiks dēvēta par „Ghetto Basket Kabanu grupu”.

Savukārt jaunizveidotā grupu turpmāk nesīs nosaukumu „Ghetto Basket Vīriešu grupa”. Katrā no atlikušajiem pieciem posmiem Vīriešu grupā komandām būs iespēja izcīnīt balvas no „Ghetto Games” un to atbalstītājiem. Tiks izveidota jauns rangs Vīriešu grupai, lai apkopotu piecu posmu rezultātus un jau 20. augustā tiktu kronēts šīs neprofesionāļu grupas čempions.

No 23. jūlija „Ghetto Basket” turnīra spēles notiks četrās grupās – Kabanu grupa, Vīriešu grupa, Sieviešu grupa un U15 grupa (2000. gadā un vēlāk dzimušie spēlētāji/spēlētājas). Visās vecuma grupās komandu reģistrācija notiks no plkst. 17:00 līdz plkst. 17:45, bet spēļu sākums plkst. 18:00. Dalības maksa Kabanu un Vīriešu grupā būs desmit eiro no komandas, bet Sieviešu grupā un U15 grupā – seši eiro no komandas.

Atgādinām, ka spēlētājs viena „Ghetto Basket” turnīra ietvaros drīkst pārstāvēt tikai vienu komandu.

Izmantotie resursi:
Ghetto Family Games - Fun times for all

     [+] [-]

, 2015-07-21 12:55, pirms 3 gadiem
Kabanu grupa

Tev jābūt autorizētam,