Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:331, Did:0, useCase: 0

Sākusies "Ghetto Games" ekspedīcija Filipīnās

Sākusies "Ghetto Games" ekspedīcija Filipīnās
Foto: Rolands Rekke (Ghetto TV)

Ghetto Games komanda 8 cilvēku sastāvā ir devusies uz Filipīnas galvaspilsētu Manilu, lai pētītu vietējās ielu sporta aktivitātes, vadītu basketbola un ielu deju treniņus, kā arī tiktos ar vietējiem līderiem, lai veidotu pasaules mēroga ielu spor-ta un kultūras kopienu.

Ghetto Games līderis Raimonds Elbakjans: “Mēs uzrunājam cilvēkus, kuri savu dzīvi velta urbānajai kultūrai un nelabvēlīgajām apkaimēm. Mēs stāstām par savu pieredzi un iedvesmojamies no viņu, lai veidotu pasaules mēroga ielu sporta un kultūras kopienu, izveidojot īpašu interneta platformu.”

Ghetto vasaras akadēmijas līdere Sanda Brūna: “Ghetto Games akadēmija, kurā ies-pējams apgūt dažādas iemaņas un piedalīties mūsu pasākumu organizēšanā, ir atvērta jauniešiem no visas pasaules. Šobrīd strādājam pie tā, lai arī citu valstu pilsētu pašvaldības atbalstītu vietējos līderus, kuri vēlas pārņemt Ghetto Games praksi, or-ganizējot ielu sporta pasākumus nelabvēlīgās apkaimēs, pozitīvi ietekmējot tajās augošo jaunatni.”

Ghetto Football līderis Antons Semeņaks, kurš Ghetto Games sastāvā devies uz Ma-nilu, atzīst, ka ir liels prieks par pirmo tikšanos ar šo pilsētu, un emocijas, redzot Āzi-jas kontrastus, ļoti iedvesmo. Jaunais līderis atzīst, ka šeit jūtas kā atgriežoties savas bērnības Rēzeknē.

Ekspedīcijas vlogam iespējams sekot Ghetto TV kanāla vietnē YouTube (ej.uz/a9v9). Komanda aicina Latvijas iedzīvotājus uzdot jautājumus un rakstīt ieteik-umus komentāros, kā arī e-pastā ghetto@ghetto.lv!

Ghetto Games ir lielākā ielu sporta un ielu kultūras kustība Austrumeiropā, kuras mērķis ir attīstīt cilvēkus fiziski un morāli. Ghetto Games pulcē ap 12 000 unikālo dalībnieku ik gadu un vairāk kā 200 000 skatītājus savos pasākumos un aktivitātēs. Tā ir platforma savu spēju pilnveidošanā neatkarīgi no izcelsmes, sociālās grupas, tautības, rases un politiskās pārliecības. Jauniešu veidotais saturs Ghetto TV sasniedz miljoniem skatītāju internetā un pasaules mediju vidē.

Informāciju sagatavoja:
Laura Dabare
Ghetto Media house līdere