Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:331, Did:0, useCase: 0

16. maija "Ghetto Basket" turnīrā pārsteidz "Anzāģe", pirmo vietu izcīna "ProBasketball Family"

Renārs Buivids
Renārs Buivids

16. maija "Ghetto Basket" turnīrā pārsteidz "Anzāģe", pirmo vietu izcīna "ProBasketball Family"
"ProBasketball Family" (no kreisās): Armands Ginters, Agnis Čavars, Mārtiņš Šteinbergs, Roberts Pāže.
Publicītitātes foto

"Ghetto Basket" 11. sezonas otrajā turnīrā ceturtdien, 16. maijā Rīgā, Grīziņkalnā par "Quest" pirmā kvalifikācijas posma uzvarētājiem kļuva "ProBasketball Family", kas finālā pārspēja lielākā pārsteiguma autorus Kandavas "Anzāģi". Ar trešo vietu bija spiesta samierināties ambiciozā Polijas komanda "Energa 3x3 Gdansk".

Pro grupā tika izspēlēta pirmā no 18 automātiskajām ceļāzīmēm uz "Quest" finālu 15. augustā Grīziņkalnā, kad komandas cīnīsies par dalību FIBA 3x3 basketbola Pasaules tūres posmā Debrecenā (Ungārija). Cīņā iesaistījās 21 vienība.

Otro "Ghetto Basket" turnīru pēc kārtas pusfinālā iekļuva Polijas labākā komanda "Energa 3x3 Gdansk", kas FIBA klubu komandu pasaules rangā ieņem 23. vietu. Arī šoreiz amerikāņa Maikla Hiksa pārstāvētajam kvartetam neizdevās iekļūt finālā, jo ar 19:21 tika zaudēts Kandavas "Anzāģei" (Kristapam Gotfrīdam, Ričardam Pinnem un Ritvaram Kauliņam.

Finālā "ProBasketball Family" (Agnis Čavars, Mārtiņš Šteinbergs, Roberts Pāže, Armands Ginters) apstādināja "Anzāģes" uzvaru sērija, gūstot panākumu ar 21:16.

Kopumā turnīrā startēja 117 komandas.

Pēc nedēļas 23. maijā Rīgā, Grīziņkalnā Pro grupā "Satellite" līmeņa turnīrā notiks cīņa par braucienu uz "Lipik Challenger" Horvātijā.

16. maija "Ghetto Basket. Rīga #2. Quest Stop" laureāti:

Pro Quest

1. "ProBasketball Family" (Agnis Čavars, Mārtiņš Šteinbergs, Roberts Pāže, Armands Ginters);

2. "Anzāģe" (Kristaps Gotfrīds, Ritvars Kauliņš, Ričards Pinne);

3. Polijas "Energa 3x3 Gdansk" (Maikls Hikss, Pjotrs Renkiels, Marcins Sroka, Pavels Pavlovskis).

Sievietes

1. "Reaļnās puķes" (Elīna Pentjuša, Guna Zoltnere, Ieva Kūlīte, Olga Ozola);

2. "Amigos" (Elizanete Anna Zumenta, Evelīna Fricsone, Paula Mauriņa, Signe Draule);

3. "Gvincis" (Justīne Zajaca, Megija Dita Bitīte, Monta Skrastiņa).

Amatieri

1. "Bauerfeind" (Jānis Ābols, Mārtiņš Ivanovs, Mikus Jačmenkins, Uģis Kasparāns);

2. "MILF" (Daniels Iļjins, Roberts Blūms, Kārlis Diedišķis, Dāvis Rābants);

3. "Melnais" (Alvis Šmagris, Artūrs Ozoliņš, Dairis Melnacis, Jānis Melngailis).

U16 grupa (2003. g. dz. un jaunāki)

1. "Rookies ProBasketball" (Edgars Vanags, Kristaps Vanags, Mārtiņš Zuments, Ņikita Kuzņecova);

2. "Vemols/Madona" (Dairis Točs, Edijs Skuja, Renārs Ostrovskis);

3. "Lai līst" (Daniels Kornis-Šēnfelds, Emīls Matīss, Rolans Dižgalvis, Toms Barkāns).

U14 grupa (2005. g. dz. un jaunāki)

1. "Viktors" (Andrejs Meiers, Edvards Egle, Edvards Švalbe, Krišjānis Pētersons);

2. "Mīnus 2" (Andris Gusts, Norberts Lasmanis, Ronalds Gulbis, Tomass Dāvidsons);

3. "Ūdens bumbas" (Kristiāns Armanovs, Rūdolfs Švītiņš, Kārlis Jurjāns, Kristiāns Artis Pastors).

U12 grupa (2007. g. dz. un jaunāki)

1. "Niknie pipari" (Eduards Poškus, Kristers Kalniņš, Lūkass Levčenko, Markuss Kiops);

2. "Ghetto Tryhardi" (Toms Birste, Valdis Valters, Edijs Začs, Armands Priede);

3. "Chilli" (Ralfs Rudusāns, Patriks Rudusāns, Rihards Ivanovs, Toms Gusarovs).

Izmantotie resursi:
https://www.ghetto.lv/lv/turniri/ba...