Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:331, Did:0, useCase: 0

"Ghetto Games" festivālā Ventspilī noteikti pirmie uzvarētāji

Renārs Buivids
Renārs Buivids

"Ghetto Games" festivālā Ventspilī noteikti pirmie uzvarētāji
"Ghetto Games" festivāla Ventspilī programma aizsākās ar sacensībās skeitparkā
Publicitātes foto

Piektdien, 9.augustā, Ventspilī pašmāju ekstrēmo sporta veidu pārstāvjiem „Ghetto Games“ festivālā pievienosies ārzemju viesi no Eiropas un citām pasaules valstīm, lai cīnītos par uzvaru starptautiskajās BMX frīstaila un ekstrēmās skrituļslidošanas sacensībās. Pirmajā festivāla dienā noskaidroti uzvarētāji Latvijas reitinga sacensībās skeitbordā un ekstrēmajā skrituļslidošanā.

Otrajā festivāla dienā sacensības notiks ne tikai pilsētas skeitparkā, bet arī pie basketbola halles, kur tiks rīkots velo polo turnīrs. Savukārt skeitparkā turpināsies gan Latvijas reitinga sacensības BMX frīstailā, kuru noslēgums no ceturtdienas tika pārcelts uz piektdienu, gan arī notiks starptautiska mēroga sacensības. Kopumā Ventspils skeitparkā pirmajā „Ghetto Games“ festivāla dienā savu prasmi pierādīja 33 ekstrēmās skrituļslidošanas pārstāvji, skeitbordā – 28 dalībnieki. BMX sacensībās plānots, ka piedalīsies 49 braucēji.

Piektdien reģistrēšanās pārceltajām BMX sacensībām sāksies plkst.11.00, savukārt sacensību fināls – plkst.12.00, bet apbalvošana notiks plkst.13.00. Starptautiskā mēroga sacensības ekstrēmajā skrituļslidošanā un BMX frīstailā sāksies plkst.14.00.

Paredzams, ka likmes starptautiskajās sacensībās būs augstas, jo pašmāju sportisti un ārzemju viesi cīnīsies par Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga naudas balvām 3000 latu vērtībā. Šogad skrituļslidošanā uz sacīkstēm aicināja jūrmalnieks Nils Jansons, kura vārdā nosaukta šī sacensību disciplīna. Viņam aicinājumam atsaukušies daudzi elites līmeņa skrituļslidotāji, kā arī lieliski Latvijas sportisti.

„Ghetto Games festivāla Ventspilī“ kulminācijas diena būs sestdiena, 10.augusts, kad Kurzemes rietumkrastā ieplānots visvairāk aktivitāšu, pulcējot dažādu sporta veidu pārstāvjus vienuviet. 10.augustā pilsētas centrā un skeitparkā savu atlētiskumu un cīņas sparu pierādīs ekstrēmās skrituļslidošanas un BMX frīstaila pārstāvji, Baltijas Open čempionāta ielu vingrošanā dalībnieki, Ziemeļeiropā labākie ielu motociklu frīstaila braucēji, ielu basketbolisti, armvrestlinga, velotriāla, ielu florbola, velo polo un skimborda piekritēji.

Jau ziņots, „Ghetto Games festivālā Ventspilī“no 8.līdz 11.augustam sacensības un aktivitātes noritēs armvrestlingā, BMX frīstailā, ekstrēmajā skrituļslidošanā, ielu basketbolā, ielu vingrošanā, ielu dejās, ielu florbolā, ielu motociklu frīstailā, longbordos, MTB frīstailā, skeitbordā, skeitborda slalomā, skimbordos, veikbordā, velo polo, velotriālā un citos. Lai arī iepriekš vēstīts, ka festivālā sacensības un aktivitātes notiks 20 dažādos sporta veidos, organizatori tehnisku iemeslu dēļ šogad nolēma atcelt aktivitātes ielu futbolā un regbijā 7.