''OXDOG team/Posantre'' uzvar Mārupes "Ghetto Floorball" un brauks uz Barselonu

''OXDOG team/Posantre'' uzvar Mārupes "Ghetto Floorball" un brauks uz Barselonu

''OXDOG team/Posantre''
Foto: Anna Paula Kuzņecova

Augusta pēdējā dienā pie Mārupes vidusskolas notika šīs sezonas noslēdzošais ''Ghetto Floorball'' turnīrs, kurā tika noskaidrota tā komanda, kas ieguva sezonas galveno balvu - ceļojumu uz Spāniju. Arī šonedēļ par visiem pārāka bija ''OXDOG team/Posantre'', kas finālā ar 3:1 uzveica Ogres ''Mafiju''. Trešā vieta Vecākās grupas superfinālā tika komandai ''AGNI''.

Zīmīgi, ka finālmača jau pirmo 10 sekunžu laikā ''Posantre'' spēja gūt divus vārtus (2:0), līdz ar to faktiski liekot ''Mafijai'' cīņu uzsākt ar divu vārtu deficītu. Spēles gaitā vienus vārtus ogrēnieši atguva, taču punktu spēlei pēdējās sekundēs pielika ''Posantre'', līdz ar to izcīnot jau otro ceļojumu nepilnas nedēļas laikā, Grīziņkalna superfināla čempionu titulam pievienojot arī Mārupes labākās komandas godu.

31. augusta Mārupes "Ghetto Floorball" laureāti:

SUPERFINĀLS

Vecākā grupa

1. ''OXDOG team/Posantre'' (Adrians Mihailovs, Maksims Černovs, Germans Titovs)

2. ''Mafija'' (Juris Latišs, Gatis Liņģis, Ričards Krauze, Raimonds Krūmiņš)

3. ''AGNI'' (Henrijs Ančs, Henrijs Uzraugs, Tristans Priedols, Krisrters Kampāns)

U16

1. ''Bronza'' (Adrians Mihailovs, Andrejs Škapars, Kristers Kampāns)

2. ''Padomā divreiz'' (Mārtiņš Jaunzemis, Dāvis Grīnhovs, Artūrs Narogs)

3. ''Ūdri'' (Tristans Priedols, Matīss Morozovs, Jurģis Aizupietis)

PAMATTURNĪRS

Vecākā grupa

1. "Paldies un uz redzēšanos'' (Ričards Frolovs, Mārtiņš Riekstiņš, Kristaps Metenis, Rinalds Ļebedevs)

2. ''Aukstā zupa'' (Kristers Jurševskis, Roberts Romanovs, Valts Grēbers, Kristaps Laugalis)

3. "Maskačkas atombrigāde'' (Jurģis Aizupietis, Artūrs Marogs, Mārtiņš Jaunzemis, Endijs Klestrovs)

U16

1. "SDIFGJCD 3310" (Tristans Priedols, Klāvs Jansons, Endijs Klestrovs, Kristaps Laugalis)

2. "420" (Kristiāns Grīnbergs, Kristiāns Rinkevičs, Linda Dadajeva, Oskars Pērkons)

3. "Spēlējam kā mākam" (Reinis Skaris, Valts Markovskis, Valentīns Pavļenoks, Oskars Megnis)

U13

1. "Asie" (Leo Grīnvalds, Niklāvs Kravalis, Eduards Ancāns, Oskars Megnis)

2. "Pārdaugava" (Gustavs Sāmītis, Roberts Cjunskis, Andrī Ravinskis, Ralfs Kārkliņš)

3. "Igls" (Artūrs Avotiņš, Kārlis Ķemeris, Eduards Kārkliņš)

Izmantotie resursi:
Ghetto Games

Tev jābūt autorizētam,