Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:331, Did:0, useCase: 0

Latvijas strītbasketbolisti sestdien dosies cīņā Maskavā

Latvijas strītbasketbolisti sestdien dosies cīņā Maskavā

Latvijas strītbasketbolisti - Andris Justovičs, Edgars Krūmiņš, Raimonds Elbakjans, Gatis Justovičs, Nauris Liepiņš, Rolands Brenčs, Mārtiņš Liepa, Kristaps Dārgais - vēl ceļā uz...

Latvijas ielu basketbola komandas - "Armet" un "Baltic Casting Agency" - piektdien agri no rīta ieradās Maskavā, lai sestdien un svētdien startētu neoficiālajā pasaules čempionātā "Moscow Open".

Latvijas ielu basketbols Maskavā būs pārstāvēts ar divām komandām. "Ghetto Basket" čempionvienības "Armet" krāsas Maskavā pārstāvēs ne tikai ierastais trio - Edgars Krūmiņš, Andris un Gatis Justovičs, bet arī Raimonds Elbakjans, kurš ieņems Arvja Vālodzes.

Līdz ar to sastāva izmaiņas bija nepieciešamas arī "Prague Open" čempionvienības "Baltic Casting Agency". Jūlija sākumā ceļazīmi uz Maskavu izcīnīja Nauris Liepiņš, Kristaps Dārgais, Raimonds Elbakjans un Edgars Krūmiņš. Tā kā divi no viņiem pārstāvēs "Armet", tad brīvās vietas ieņēma "BCA" štata spēlētājs Mārtiņš Liepa, kā arī Rolands Brenčs, kurš šajā sezonā "Ghetto Basket" pārstāvēja "Kaijasenergy.lv".

Pirms gada Latvijas ielu basketbola izlase - Raimonds Elbakjans, Andrejs Šeļakovs, Jurijs Aleksejevs un Edgars Krūmiņš - lieliski aizvadīja grupu turnīru, "play-off" iekļūstot ar ranga pirmo numuru. Taču jau 1/16 finālā Latvijas komanda sērijā līdz divām uzvarām zaudēja Serbijai.

Līdz šim lielākais panākums "Moscow Open" datēts ar 2009. gada septembri, kad Raimonds Elbakjans, Andrejs Jansons, Artūrs Strēlnieks un Oskars Rusmanis izcīnīja trešo vietu.

Šā gada "Moscow Open" pirmo reizi piedalīsies ne viss valstu izlases, bet gan nacionālās čempionvienības vai arī komandas, kuras ceļazīmes uz Maskavu izcīnījušas "Open Series" turnīros Prāgā, Vladivostokā vai Tallinā.

Sestdien startu pamatturnīrā uzsāks 24 komandas, kuras būs sadalītas četrās apakšgrupās. Ielu basketbola centrā "Pod Mostom" sestdien tiks izspēlēti grupu turnīri, komandām tiekoties katrai ar katru. Spēlēts tiks pēc Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) eksperimentālajiem noteikumiem - līdz 15 punktiem vai 10 minūtes. Katras apakšgrupas četras labākās vienibas iekļūs izslēgšanas turnīrā.

Piektdien kvalifikācijas turnīrā tika izspēlētas atlikušās sešas vietas pamatturnīrā. Par tām cīnās galvenokārt Krievijas komandas, taču tām konkurenci veido lietuvieši, ukraiņi, baltkrievi.

Sestdien pamatturnīrs startēs plkst. 11 pēc Maskavas laika. Plānots, ka pēc piecām stundām kļūs zināmas astotdaļfināla dalībnieces. "Moscow Open" turpinājums svētdien no plkst. 10.30, bet ap plkst. 18.00 varētu kļūt zināms čempions. Svētdien notiks arī "Slam dunk" turnīrs ar Jumpravas zvaigznes Kristapa Dārgā līdzdalību.

"Moscow Open" pamatturnīra dalībnieces:

Horvātija čempione - "Klesari Kebo"

Lietuvas čempione un "Tallinn Open" uzvarētāja - "Hotel Vanagupe"

Serbijas čempione - "Olimp"

Slovākijas čempione - "Letny Vanok"

Krievijas čempione - "DTI"

Slovēnijas čempione - "Bwin.com"

Vācijas čempione - "BAC"

Čehijas čempione - "Usurpators"

Igaunijas čempione - "Goons"

Polijas čempione - "Da Burnin' Banana"

Itālijas čempione - "Wizze e Lozze"

Rumānijas čempione - "Carpathian Bears"

Ukrainas čempione - "Duep-Kasetoba"

Nīderlandes čempione - "St4r Ballers"

Latvijas čempione - "Armet"

"Prague Open" čempione - "Baltic Casting Agency"

"Pacific Open" čempione - "Magazin Stritbol"

"Tallinn Open" vicečempione - "Nike"

  -3 [+] [-]

, 2011-09-02 15:42, pirms 7 gadiem
Vācijas čempione ir BAC- Berģu Apdegumu centrs???

Tev jābūt autorizētam,