Nākamā lapa

Latvijas telpu futbola izlase Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pamatkārtas trešajā spēlē piekāpās Somijas valstsvienībai 3:4 (2:2). Rezultatīvajā pirmajā periodā, Latvijas izlase guva 2 vārtus (Avanesovs (p) un Seņs (p)), tikpat cik līdz šim aizvadītajās spēlēs, taču somi atbildi parādā nepalika un pēc puslaika neizšķirts 2:2. Pēc pārtraukuma jau pirmajā minūtē, somi guva trešos vārtus, bet atkal Ikstēns panāca izlīdzinājumu. Tomēr pēdējais un uzvaras vārtu guvums šajā spēlē bija Somijas futzālistu izpildījumā un vēl vairākas reizes viņiem bija izdevība raidīt bumbu tukšajos Latvijas izlases vārtos. Latvijas komandai šajā turnīrā zaudējumi visās trīs spēlēs, vārtu attiecība 5:9 un 0 izcīnīto punktu ailītē, kas grupā dod vien 4. vietu.

Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēle telpu futbolā: Latvija - Somija. Spēles ieraksts

Latvijas Futbola federācija (LFF) sagatavojusi interviju ar Latvijas telpu futbolistu Artjomu Koļesņikovs pēc piedzīvotā minimālā zaudējuma (1:2) pret vienu no pasaules spēcīgākajām izlasēm Portugāli.

Latvijas Telpu futbola Virslīgā jau noslēgušās trīs ceturtdaļfinālu sērijas un vietu pusfinālā jau garantējušas FK Nikars, TFK Rēzekne un FK BEITAR vienības. Savukārt FK RABA savā pirmajā ceturtdaļfināla spēlē smagā cīņā pieveica FC Petrow. Piedāvājam atskatīties uz visiem vārtu guvumiem!

Šodien Elektrum olimpiskajā centrā tika aizvadīta Latvijas kausa izcīņas finālspēle telpu futbolā, kurā savā starpā spēkiem mērojās divi spēcīgākie futzāla klubi "RABA" un "Nikars". Izšķirošajā mačā uzvaru ar rezultātu 3:1 izcīnīja "RABA" futzālisti, tādējādi otro reizi izcīnot turnīra galveno trofeju.

Latvijas kauss telpu futbolā. Fināls: Nikars - Raba. Spēles ieraksts

New Project izrauj sesto vietu, FK Nikars turpina nevainojami, FK RABA uzvar Daugavpili, TFK Rēzekne piedzīvo zaudējumu Spuņciemā pret FK BEITAR.
1/4 finālu pāri:
FK Nikars - SK Monarhs
FK RABA - FC Petrow
TFK Rēzekne - New Project
FK BEITAR – Daugavpils

Šīs nedēļas Latvijas Telpu futbola apskatā - Valmiera triumfē 1.līgā, ar rezultātu 3:2 "finālā" uzvarot FC Nikers, FK RABA uzvar FK BEITAR ar rezultātu 4:1, FK Nikars sagrauj Daugavipili ar 8:2 un TFK Rēzekne viesos uzvar Virslīgas pastarīti RTU/Madona FK ar rezultātu 8:5

TFK Rēzekne savā laukumā uzvar gan SK Monarhs (5:3) gan FK BEITAR (9:5) un garantē trešo vietu sezonas noslēgumā. FK RABA sagrauj RTU Madona FK (13:1) un garantē vismaz otro vietu. Daugavpils viesos uzvar FC Petrow (6:2) un tādējādi tiek noskaidrots pirmais 1/4 fināla pāris FK BEITAR - Daugavpils, vēl tikai atliek noskaidrot, kurš no šiem klubiem iegūs mājas spēļu priekšrocības!

Piedāvājam Latvijas Telpu futbola Virslīgas 15.kārtas vārtu guvumu apskatu! Šajā kārtā TFK Rēzekne ar 3:2 viesos uzvar New Project, FK RABA ar 13:2 sagrauj SK Monarhs, FC Petrow atspēlējas no 0:3 un iegūst punktu pret FK BEITAR.

Latvijas Telpu futbola Virslīgas 14.kārtā FK BEITAR ļoti aizraujošā spēlē pieveic Daugavpili, New Project izvirzās vadībā, taču piekāpjas FK RABA, FK Nikars sagrauj SK Monarhs, FC Petrow pamostas otrajā puslaikā un uzveic Virslīgas pastarīti RTU/Madona FK.

Latvijas Telpu futbola Virslīgas 13.kārtā uzvaras izcīnīja tikai izbraukuma komandas!
FK Nikars, jau pirmajās 5minūtēs gūstot četrus vārtus, ar rezultātu 1:5 uzvarēja New Project, Daugavpils Madonā, atspēlējoties no 2:0, ar rezultātu 2:6 sagrāva RTU/Madona FK, FC Petrow principiālā duelī ar rezultātu 4:8 pārspēja SK Monarhs un FK RABA viesos "iznīcināja" savu tiešo konkurenti TFk Rēzekne ar rezultātu 2:11!!!

TFK Rēzekne neizmanto iespējas un FK Nikars turpina uzvaru sēriju, New Project trīs reizes atspēlējas, tomēr piekāpjas FC Petrow, Daugavpils mājās pārspēj SK Monarhs un FK BEITAR revanšējas RTU/Madona FK, jeb Latvija Telpu futbola Virslīgas 12.kārtas spēļu apskats.

EČ kvalifikācija telpu futbolā: Vācija - Igaunija. Spēles ieraksts.

EČ kvalifikācija telpu futbolā: Armēnija - Latvija. Spēles ieraksts.

UEFA Eiropas telpu futbola čempionāta kvalifikācijas priekšsacīkšu turnīrā uzvaru grupā un vietu nākamajā kārtā nodrošināja Latvijas valstsvienība, kas izšķirošajā spēlē ar 4:1 pārspēja Armēniju. Aprīlī Latvija dosies uz Rumāniju, lai spēkotos ar laukuma saimniekiem, kā arī Somijas un Portugāles izlasēm.

Pēc mača preses konferencē piedalījās abu izlašu galvenie treneri Artūrs Šketovs (Latvija) un Zohrabs Niazjans (Armēnija), kā arī abu izlašu vārtsargi Aigars Bondars (Latvija) un Ernests Akopovs (Armēnija).

Šovakar Zemgales Olimpiskajā centrā, 2018.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra ietvaros Latvijas telpu futbola izlase mērojās spēkiem ar Armēnijas valstsvienību. Spraigā un aizraujošā cīņā mūsu futbolisti svinēja panākumu ar rezultātu 4:1 (1:0 ; 3:1), tādējādi izcīnot pirmo vietu C apakšgrupā un iekļūstot nākamajā kārtā.

2018. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā Jelgavas Olimpiskajā centrā, Latvijas telpu futbola izlasei spēlē pret Vācijas komandu, padevās varenas pirmās 5 minūtes, kurās tika iegūts 3 vārtu pārsvars.Tomēr spēles pēdējās 5 minūtēs šis pārsvars tika zaudēts un spēles gala rezultāts 3:3. Lai iekļūtu nākamajā kārtā 29. janvāra spēlē jāuzvar Armēnijas valstvienība.

2018. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā Latvijas telpu futbola izlasei neizdevās pieveikt vāciešus, lai gan sešas minūtes līdz spēles beigām atradās vadībā 3:0. Mačs noslēdzās neizšķirti - 3:3. Pēcspēles preses konferencē piedalījās Latvijas izlases galvenais treneris Artūrs Šketovs, Vācijas valstsvienības treneris Pauls Šumans un spēlētājs Štefans Vinkels.