Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:554, Did:0, useCase: 0

"Nikars" ir atpakaļ! Foto: FS Nikars

"Nikars" atgriežas Virslīgā ar uzvaru, Raščevskis sit gan pretinieku, gan "Lokomotiv" vārtos

Latvijas telpu futbola čempionātā aizvadīts pirmā spēļu kārta. Vakardien Daugavpils "Lokomativ" izbraukumā ar 5:4 uzvarēja Salaspilī. Ričards Raščevskis guva četrus no pieciem daugavpiliešu vārtiem, kā arī pamanījās divreiz ieripināt bumbu savos vārtos.
Foto: Rojs Maizītis/LOK arhīvs

Labākie Latvijas sportisti tiks godināti "Trīs Zvaigžņu balvas" pasākumā

2020. gads būs pagrieziena punkts labāko sportistu, treneru, komandu un citu ar sporta nozari saistītu notikumu noteikšanā. Latvijas sporta sabiedrībā tiek ieviests jauns koncepts sasniegumu godināšanā – “Trīs Zvaigžņu balva”.
8

Video: #2 "eXi": individuālās balvas, gatavošanās lielām spēlēm, Brieža cīņa bez skatītājiem

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” otrās sezonas otro epizodi, kurā bijušie sportisti Kaspars Kambala, Edgars Masaļskis un Renārs Rode tiekas iepirkšanās un izklaides galvaspilsētā "Akropole", lai dalītos stāstos par savu pieredzi dažādās arī šodien aktuālās sporta tēmās.0:02:20 – 0:06:50 – Viesošanās sporta bārā OLEARYS.0:08:47 – 0:35:45 – Individuālās balvas – cik svarīgi tas ir profesionālam sportistam?0:37:41 – 1:00:44 – Svarīgas un izšķirošas spēles – kā sportisti tām gatavojas?1:02:43 – 1:07:25 – Viesošanās veikalā DOUGLAS.1:07:47 – 1:29:53 – Viesos boksa zinātājs Elvis Mihaiļenko.Seko "eXi" sociālajos tīklos:YouTube: https://ej.uz/eXiSportsYouTubeFacebook: https://www.facebook.com/exisports/Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/Twitter: https://twitter.com/eXi_Sports
Sandis Riekstiņš. Foto: Saeimas preses diensts

Riekstiņš: "Sporta apakškomisija aicina nepieļaut finansējuma samazinājumu sporta nozarei"

Sporta nozarei paredzēto finansējumu valsts budžetā nedrīkst samazināt, ceturtdien, 24.septembrī, uzsvēra Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Sandris Riekstiņš.
Ogres novada pašreizējā čempione "Osports/ONSC". Foto: Ritvars Raits

Sākusies pieteikšanās Ogres atklātajam čempionātam telpu futbolā

Ogrē un tās apkārtnē telpu futbols vienmēr ir bijis cieņā. Arī ar 2020./2021.gada sezonas tuvošanos tiek izsludināta pieteikšanās Ogres novada atklātajam telpu futbola čempionātam. Lai čempionāts būtu pēc iespējams augstākā līmenī un interesantāks, turnīra rīkotāji aicina pieteikties komandas ne tikai no pašu novada, bet arī no tuvākām un tālākām kaimiņu pašvaldībām. Turnīra sākums paredzēts ar 24./25.oktobra nedēļas nogali.
Askolds Uldriķis un Vadims Ļašenko bija klātienē arī LTFA kongresā. Foto: LFF
6

Jauna prezidenta vietā krahs. Ļašenko, Borisevičs un Jacevičs par LTFA likvidāciju

Vakar notika Latvijas Telpu futbola asociācijas kongress, kurā bija jāvēlē jaunais prezidents pēc Vadima Ļašenko kļūšanas par Latvijas Futbola federācijas prezidentu, taču tā vietā biedri izlēma likvidēt organizāciju. Portāls Sportacentrs.com pēc kongresa aprunājās gan ar vienīgo prezidenta amata kandidātu Igoru Jaceviču, gan Ļašenko un Eduardu Boriseviču, kuri pirms sešiem gadiem ar virkni citu cilvēku dibināja šo organizāciju.
Foto: LTFA
15

LTFA nespēj rast kopsaucēju tālākam darbam un vienojas par organizācijas likvidāciju

Latvijas telpu futbola asociācija (LTFA) šodien aizvadīja kongrsu, kurā galvenais darba kārtības jautājums bija jauna organizācijas prezidenta ievēlēšana, taču biedriem nemaz netiekot līdz balsošanai par vienīgo prezidenta amata kandidātu Igoru Jaceviču, tika pieņemts lēmums par LTFA likvidāciju.
Edijs Joksts. Foto: Tukumabalss.lv
1

Bijušais LTFA prezidenta amata kandidāts: ''Nevēlējos likt biedriem vilties''

Tuvojas Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) biedru kongress, kas notiks 21.septembrī. Viens no prezidenta kandidātiem Edijs Joksts, kas gan atsauca savu vēlmi kļūt par Vadima Lašenko pēcteci, sarunā ar Sportacentrs.com atklāja, ka lēmums ticis pieņemts pēc garām pārdomām, par vienu no galvenajiem iemesliem minot vēlmi nesabojāt reputāciju.
Vadims Ļašenko. Foto: LFF
2

Jacevičs: "Vai bija vērts ieguldīt sešus gadus, lai ar vienu lēmumu to visu nosvītrotu?"

Pirmdien notiks Latvijas Telpu futbola asociācijas kongress. Uz prezidenta krēslu palicis viens kandidāts - Igors Jacevičs. Viņš publicējis publisku uzsaukumu, paužot neizpratni par pēdējā laika notikumiem telpu futbolā. Sportacentrs.com to piedāvā lasīt pilnā apjomā bez rediģējumiem.
Jānis Nartišs iepriekšējā LTFA kongresā. Foto: LTFA
3

Nartišs: "LTFA palicis tikai viens darbinieks, skaidrības nav arī par sponsoriem"

Latvijas Telpu futbola asociācijas izpilddirektors Jānis Nartišs sarunā ar portālu Sportacentrs.com skaidroja, kādēļ valdes sēdē pieņemts lēmums atteikties no sadarbības līguma ar LFF un telpu futbola turnīru turpmākas organizēšanas.