Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:554, Did:0, useCase: 0

Mūžībā aizgājis "Nikara" ilggadējais prezidents Raimonds Valts

Rolands Eliņš

Mūžībā aizgājis "Nikara" ilggadējais prezidents Raimonds Valts
Raimonds Valts. Foto: LFF

Šorīt 44 gadu vecumā mūžībā aizgājis Raimonds Valts, Latvijas telpu futbola kluba "Nikars" dibinātājs un ilggadējais prezidents, vēsta Latvijas Futbola federācija, izsakot līdzjūtību tuviniekiem.

Latvijas Futbola federācijas (LFF) kolektīvs izsaka visdziļāko līdzjūtību ceturtdienas rītā aizsaulē aizgājušā Latvijas telpu futbola aktīvista Raimonda Valta radiem un tuviniekiem.

Raimonds Valts ilglaicīgi bijis Latvijas titulētākā telpu futbola kluba "Nikars" prezidents, piedaloties tā dibināšanā 2002. gadā, kā arī darbojies Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) valdē, kur lielu uzmanību veltījis bērnu un jaunatnes telpu futbola attīstībai.

FK "Nikars" komanda ar Raimondu Valtu kā prezidentu 12 reizes kļuvusi par Latvijas čempionvienību telpu futbolā, kā arī pratusi pakāpties līdz pat devītajai vietai UEFA klubu rangā.

Kā spēlētājs Raimonds Valts savulaik bijis starp Latvijas jaunatnes izlašu kandidātiem, bet vēlāk pievērsies telpu futbolam.

Nākamā gada februārī Raimondam Valtam apritētu 45 gadi.

Izmantotie resursi:
https://lff.lv/zinas/12935/lidzjuti...