Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:554, Did:0, useCase: 0

Telpu futbola Virslīga sākusies bez sadarbības ar LFF

Telpu futbola Virslīga sākusies bez sadarbības ar LFF
Foto: FK Nikars

Latvijas telpu futbola Virslīgas sezona sākusies ar „Nikara” uzvaru 6:2 pret „New Project”. LTFA rīkotais turnīrs šobrīd nav oficiāls Latvijas čempionāts, jo, kā atklātā vēstulē LFF prezidentam Kasparam Gorkšam paziņojis LTFA prezidents Vadims Ļašenko, abas puses nav panākušas vienošanos par sadarbību.

Latvijas telpu futbola čempionvienība „Nikars’ šodienas mačā pret „New Project” savas ambīcijas nodemonstrēja jau pirmajā minūtē, kad sezonas pirmos vārtus guva Dmitrijs Zabarovskis. Ar Diakvnišvili vārtu guvumu „New Project” atguvās, taču pirmo puslaiku ar 2:1 vadību tomēr pabeidza „Nikars”.

24. minūtē Germans Matjušenko ar saviem otrajiem vārtiem dubultoja „Nikara” pārsvaru, un vēlreiz no rokām vadība netika izlaist. „Nikars” ar Andreja Baklanova, Sergeja Zolotuhina un Konstantīna Zabarovska vārtu guvumiem panāca 6:1, un „New Project” tikai spēles pēdējās sekundēs izdevās gūt savus otros vārtus (vēlreiz izcēlās Diakvnišvili).

„Optibet” telpu futbola Virslīgas sezona gan sākusies neoficiāla valsts čempionāta statusā, proti, tā nav UEFA un LFF rīkoto turnīru vidū un attiecīgi no šīs līgas nevarēs deleģēt klubus Eirokausiem. Portāls Sportacentrs.com jau iepriekš vēstīja, ka LFF un LTFA vadītāji Kaspars Gorkšs un Vadims Ļašenko, vēl pavisam nesen konkurenti LFF prezidenta vēlēšanās, nav atraduši kopsaucēju dažādos organizatoriskos jautājumos.

Šodien LTFA mājaslapā publicēta Ļašenko atklāta vēstule Gorkšam, kurā viņš paskaidro savu gatavību aizvadīt Virslīgas sezonu bez LFF materiāla un konceptuāla atbalsta, kā arī apsūdz LFF „neskaitāmu formālu atrunu” veikšanā un „neizprotamā bezdarbībā”.

„Kopā ar telpu futbola Virslīgas klubiem esam izanalizējuši esošo situāciju – apstākļus, kad LFF prezidents, kurš vārdos deklarē atklātību, caurspīdīgumu un pārskatāmu finanšu plūsmu, vēlas turnīra tiesnešiem paredzēto finansējumu sadalīt un novirzīt klubiem un nevis visiem čempionāta klubiem, bet tikai balstiesīgajiem LFF biedriem, uzskatām par absurdu LFF prezidenta vēlmi ar šādu finansējumu ietekmēt telpu futbola Virslīgas klubus kontekstā ar nākamajām LFF prezidenta vēlēšanām. Diemžēl tieši šo neloģisko un iracionālo iemeslu dēļ, esam spiesti mainīt līdzšinējo kārtību un mūsu lēmums ir pašu spēkiem aizvadīt LTFA Virslīgu, nevis LFF telpu futbola turnīru, bez LFF atbalsta, lai turpmāk LFF organizācija noskaidrotu Latvijas pārstāvjus UEFA kausā pašu spēkiem,” raksta Ļašenko.

Izmantotie resursi:
LTFA

  +1 [+] [-]

, 2018-09-30 00:06, pirms 5 mēnešiem
Vairāk jau liekas, ka tas ir Ļašenko pirksts. Ka tik ieriebt.
Tas nozīmē, ka Nikars nekādi Eirokausi nebūs?

  +2 [+] [-]

, 2018-09-30 00:20, pirms 5 mēnešiem
LFF jārīko savas telpu čempis un basta

  +2 [+] [-]

, 2018-09-30 10:24, pirms 5 mēnešiem
Ļašenko baigais mērglis. Tādus vajadzētu turēt pa gabalu.

  +1 [+] [-]

, 2018-09-30 13:27, pirms 5 mēnešiem
nevis visiem čempionāta klubiem, bet tikai balstiesīgajiem LFF biedriem

Kurš liedz ''Beitar'' un ''Petrow'' pretendēt uz LFF biedra kandidāta statusu?

     [+] [-]

, 2018-09-30 17:38, pirms 5 mēnešiem
Ļašenko spēlē ļoti pretīgu spēli.... Ar šo dabūja atpakaļ pa seju ar slapju dvieli