Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:554, Did:0, useCase: 0

Noskaidroti Latvijas telpu futbola kausa izcīņas ceturtdaļfinālu pāri

Noskaidroti Latvijas telpu futbola kausa izcīņas ceturtdaļfinālu pāri

Foto: LTFA

Telpu futbols 2016

Šo piektdien, 23. decembrī, Rīgas 49. vidusskolā astotdaļfināla spēles starp FK “RABA” un FK “Kadaga” starplaikā notika Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) organizētās Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla pāru izloze.

Izloze lēma, ka savā starpā par vietu pusfinālā tiksies Virslīgas klubi “New Project” (kā laukuma saimniece) un FK “RABA” (izlozes veikšanas brīdī uz FK “RABA” izcīnīto vietu vēl pretendēja arī FK “Kadaga”), bet vēl cita Latvijas telpu futbola spēcīgāko klubu saimes pārstāve SK “Monarhs” viesosies pie 1.līgas vienības “VALMIERA GLASS VIA”.

Tāpat kļuva zināms, ka par ceturtdaļfināla barjeras pārvarēšanu Kuldīgā sacentīsies TFK “Rēzekne” (Virslīga) un FC “Nikers” (1.līga), bet “RTU/Madona” FK (Virslīga) pretinieks noskaidrosies 8. janvāra duelī starp deviņkārtējo valsts čempioni FK “Nikars” un “Liepājas papīrs” – šis mačs notiks Madonā.

Jāpiebilst, ka spēlē starp FK “RABA” un FK “Kadaga” pārliecinoši pārāka ar rezultātu 11:0 izrādījās nacionālās valstsvienības galvenā trenera Artūra Šketova vadītā vienība. Uzvarētājiem četrus vārtus guva Mārtiņš Auziņš, pa diviem Jevgēnijs Hercbergs, Edersons un Artūrs Strazdiņš, bet vienus – De Almeida.

Izmantotie resursi:
ltfa.lv

Tev jābūt autorizētam,