Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:554, Did:0, useCase: 0

"Nikars" un "Raba" uzvar, no līderēm klūp tikai "Petrow"

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

"Nikars" un "Raba" uzvar, no līderēm klūp tikai "Petrow"
"Nikars" spēlētāji. Foto: fknikars.lv

Latvijas telpu futbola Virslīgā šodien tika aizvadītas trīs spēles. Uzvaras svinēja līderis "Nikars" un trešajā vietā esošā "Raba", kamēr vicelīdere "Petrow" piedzīvoja zaudējumu Rēzeknē.

"Nikars" ar 2:1 (1:0) pieveica "Beitar", un uzvarētāju labā abus vārtus guva Andrejs Baklanovs. Nepilnu minūti pēc viņa otrā precīzā sitiena deficītu līdz minimumam samazināja Pāvels Jermiļins, tomēr atlikušajās četrās minūtēs rezultāts vairs nemainījās. "Nikars" atrodas pārliecinošā vadībā ar septiņām uzvarām un vienu zaudējumu.

Turklāt "Nikara" pārsvars tagad sasniedzis piecus punktus, jo zaudējumu piedzīvoja otrajā vietā esošā "Petrow", izbraukumā ar 1:3 (0:1) atzīstot "Rēzekne/RFA" pārākumu. Rezultātu 18. minūtē atklāja Guntars Silagailis, kurš pēc desmit minūtēm dubultoja pārsvaru. Pēteris Ivenkovs panāca 3:0, bet "Petrow" no sausās spēles izglāba Andreja Burenkova vārti 35 sekundes pirms beigām. Pašā izskaņā viesu spēlētājs Matīss Babris nerealizēja pendeli.

Tikmēr trešās vietas īpašniece "Raba"ar 6:3 (4:1) tika galā ar "New Project". "Raba" aizvadīja izcilu spēles ievadu, 14. minūtē atrodoties vadībā ar 4:0, turklāt vārtus guva četri dažādi spēlētāji. Interesanti, ka vienīgais, kurš bumbu vārtos nogādāja divas reizes, bija Romāns Rožkovskis, kurš vispirms iesita savos, bet pēc tam realizēja pendeli. "New Project" jau pirmā puslaika beigās nomainīja vārtsargu pret papildus laukuma spēlētāju, šādu soli sperot arī spēles beigās, kad "Raba" nopelnīja sarkano kartīti. Dmitrijs Kručeks vienus vārtus atspēlēja, bet tas arī bija viss.