Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:554, Did:0, useCase: 0

LTFA aicina komandas pieteikties Latvijas jaunatnes čempionātam

LTFA aicina komandas pieteikties Latvijas jaunatnes čempionātam
Foto: Alex Puskins

Latvijas Telpu futbola asociācija (LTFA) aicina komandas pieteikties 2017./2018. gada Latvijas jaunatnes čempionātam 2001. un 2005. gadā dzimušajiem spēlētājiem. Līdz pat 31. oktobrim klubiem ir iespēja pieteikties sacensībām bez maksas, savukārt pašu turnīru plānots aizvadīt no novembra līdz nākamā gada martam.

Latvijas jaunatnes čempionāts katrā no vecuma grupām norisināsies piecos posmos pa vienam katrā mēnesī pēc sabraukuma principa. Pirmajos četros kvalifikācijas posmos, kas risināsies no novembra līdz februārim, piedalīsies visi klubi, kas būs apstiprinājuši dalību turnīram, kā arī tie kuri pieteikušies uz konkrētu posmu, ja dalību tajā nebūs apstiprinājis posma maksimāli pieļaujamais dalībnieku skaits – sešas vienības.

Kvalifikācijas turnīru sabraukumos komandas spēlēs viena apļa turnīru katra ar katru pēc LTFA projektu vadītāja izstrādāta kalendāra.

Četri labākie klubi pēc kopvērtējuma tabulas rezultātiem nodrošinās iekļūšanu fināla posmā, kuru plānots aizvadīt 25. martā.

Jaunatnes čempionātā aicināti piedalīties bērnu un jaunatnes telpu futbola un futbola klubi. Kā minēts, turnīrs tiek organizēts divās vecuma grupās – 2001. un 2005. gadā dzimušajiem futbolistiem. Katrā vecuma grupā var spēlēt jaunāki spēlētāji, kā arī ne vairāk par trim futbolistiem, kuri ir dzimuši gadu agrāk (attiecīgi 2000. un 2004. g.).

Jaunatnes čempionāta spēles plānots aizvadīt LTFA valdes apstiprinātajās sporta zālēs visā Latvijā.

Sacensības notiek ar LFF un LTFA līdzfinansējumu, un klubiem iespējams līdz pat 31. oktobrim apstiprināt dalību turnīrā bez dalības maksas. Klubiem, kas pēc minētā datuma vēlas pieteikties dalībai atsevišķā posmā, maksa noteikta 100,00 EUR apmērā. Klubam jāpiesakās LTFA, lai organizētu savu mājas posmu, sedzot zāles izmaksas.

Kluba pietiekumi ar vadības un ārsta parakstu jaunatnes čempionāta katrai vecuma grupai jāiesniedz LTFA projektu vadītājam (Brīvības gatve 221-1, Rīga), bet to kopijas jānosūta elektroniski uz adresi turniri@ltfa.lv.

Informāciju sagatavoja
LTFA mediju speciālists
Ilvars Rutkovskis

Tev jābūt autorizētam,