Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:554, Did:0, useCase: 0

"Nikara" prezidentam trīs spēļu diskvalifikācija par draudēšanu tiesnesim

Rolands Eliņš

"Nikara" prezidentam trīs spēļu diskvalifikācija par draudēšanu tiesnesim
Raimonds Valts. Foto: FK Nikars

Latvijas Telpu futbola asociācijas Disciplinārlietu komisija paziņojusi par triju spēļu diskvalifikāciju „Nikara” prezidentam Raimondam Valtam, kā arī klubs saņēmis brīdinājumu par līdzjutēju rīcību, apvainojot spēles tiesnesi.

19. novembra spēlē „Nikars” ar 3:5 zaudēja „Raba”, pirmoreiz kopš 2016. gada janvāra zaudējot punktus Latvijas Virslīgā. „Nikara” spēlētājs Konstanstīns Zabarovskis mača izskaņā saņēma sarkano kartīti, apturot pretinieku uzbrukumu tukšiem vārtiem. Viņš par šo epizodi saņēmis vienas spēles diskvalifikāciju, ko DK skaidro kā sodu par „acīmredzamas vārtu gūšanas iespējas liegšanu”. Šajā spēlē diskvalifikāciju nopelnīja arī „Raba” futbolists Andrejs Ziļs, kuram divas dzeltenās kartītes.

Bargāku sodu saņēmis „Nikara” prezidents Raimonds Valts, kuru DK konstatējusi par vainīgu par draudu izteikšanu spēles tiesnesim. Viņam LTFA organizētajās sacensībās nākamajās trīs „Nikara” spēlēs būs aizliegums atrasties ģērbtuvēs, tehniskajā zonā un aizliegums iekļūt spēles norises vietās, kā arī „Nikars” saņēmis 200 eiro lielu soda naudu.

Tāpat DK „Nikaram” piespriedusi brīdinājumu par kluba fanu rīcību, izsakot aizvainojošos un nepieklājīgus vārdus spēles tiesnešu rīcībā.

Tiesnešu apvainošanas dēļ maks būs jāatver arī „TFK Rēzekne/RFA” vienībai, kurā Dmitrijs Borisovs saņēmis divu spēļu diskvalifikāciju un 150 eiro lielu soda naudu.

Ar pilnu LTFA DK lēmumu var iepazīties šeit - LTFA