Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:554, Did:0, useCase: 0

"LDz Cargo/DFA" vadītājam par draudēšanu tiesnesim trīs spēļu diskvalifikācija

Rolands Eliņš

"LDz Cargo/DFA" vadītājam par draudēšanu tiesnesim trīs spēļu diskvalifikācija
Aleksandrs Jakubovskis. Foto: Anatolijs Hazovs

Latvijas Telpu futbola asociācija (LTFA) pavēstījusi, ka Disciplinārlietu komisija piespriedusi trīs spēļu diskvalifikāciju finālsērijas dalībnieces „LDz Cargo/DFA” vadītājam Aleksandram Jakubovskim, turklāt klubs būs spiests nomaksāt soda naudu 300 eiro apmērā.

Finālsērijas pirmajā spēlē starp „Nikaru” un Daugavpils komandu „LDz Cargo/DFA” ar 6:1 uzvarēja „Nikars”. Pēc pirmā puslaika gan rezultāts bija tikai 2:0, un emocijas laukumā sita augstu vilni. Sarkano kartīti bija saņēmis Daugavpils spēlētājs Pāvels Tarasovs, un LTFA Disciplinārlietu komisija sodījusi viņu ar vēl vienas spēles diskvalifikāciju par acīmredzamas vārtu gūšanas iespējas neatļautu liegšanu.

Savukārt pēc pirmā puslaika beigām par tiesnešu lēmumiem savu nepatiku atklāti izrādīja „LDz Cargo/DFA” vadītājs Aleksandrs Jakubovskis, kurš agresīvi devās tiesneša virzienā un centās uzsākt fizisku konfrontāciju, taču viņu apturēja apsargs.

DK lēmumi, ka par izteiktajiem draudiem spēles tiesnesim Jakubovskis nopelnījis trīs spēļu diskvalifikāciju (aizliegums atrasties ģērbtuvēs, tehniskajā zonā, piedalīties preses konferencēs un aizliegums iekļūt spēles norises vietās). Savukārt klubam nāksies nomaksāt arī 300 eiro lielu soda naudu.

Līdz ar to iespējams, ka Jakubovskis savas komandas spēli klātienē šosezon vairs neredzēs – finālsērijā ar 1-0 vadībā „Nikars”, un sērija norisināsies līdz trim uzvarām. Nākamais mačs jau rītdien Daugavpilī un Sportacentrs.com TV ekrānos.

Izmantotie resursi:
LTFA