Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:554, Did:0, useCase: 0

Ļašenko joprojām neizdodas vienoties ar LFF, situāciju nosauc par apkaunojošu

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Ļašenko joprojām neizdodas vienoties ar LFF, situāciju nosauc par apkaunojošu
Foto: LTFA

Latvijas Telpu futbola asociācijas prezidents Vadims Ļašenko atzinis, ka starp viņa vadīto organizāciju un Latvijas Futbola federāciju joprojām nav parakstīts sadarbības līgums, lai gan bijušas vairākas tikšanās. Tāpēc Ļašenko nācis klajā ar paziņojumu.

"Šobrīd Latvijas Telpu futbola asociācijas "Optibet" Virslīga nav atbilstoša Latvijas čempionāta statusam, kas rada bezprecedenta gadījumu pašmāju futbolā. LTFA līdz šim nesavtīgi strādājusi un turpina strādāt Latvijas telpu futbola un futbola labā, tāpēc radusies situācija mūsu organizācijai šķiet apkaunojoša," norāda Ļašenko.

"Šosezon esmu vairākkārt lūdzis tiesnešus neboikotēt LTFA turnīru spēles. Tiesneši, kuri kopš septembra apkalpo LTFA Virslīgas, 1. līgas un kausa spēles, vēljoprojām nav saņēmuši atalgojumu no LFF. Jābilst, ka tiesneši ir LFF darbinieki un pašlaik tiesīgi saņemt algu tikai no LFF," paziņojumā citēts Ļašenko.

"Izejot no augstāk minētā, turpmāk rīkošos sekojoši:
1. Sākot ar 17. decembri, LTFA parakstīs līgumu ar katru tiesnesi un inspektoru atsevišķi un LFF vietā izmaksās algu par padarīto darbu sezonas pirmajā pusē.
2. Palūgšu LFF vadību steidzami deleģēt citu kompetentu personu sadarbības līguma noslēgšanai ar LTFA, kas palīdzēs līguma jautājumu atrisināt pēc iespējas ātrāk. Jābilst, ka Latvijas nacionālās telpu futbola izlases sastāvu veido LTFA "Optibet" Virslīgas spēlētāji, kuri ir motivēti piedalīties Latvijas čempionātā.
3. Tāpat esmu spiests nodot UEFA vadībai informāciju, ka līgums vēl aizvien nav parakstīts un LFF nav sava leģitīma telpu futbola čempionāta, kas nozīmē, ka nav leģitīma kluba, kas pārstāvēs Latviju 2019./2020. gada UEFA Čempionu līgā."

Izmantotie resursi:
LTFA

     [+] [-]

, 2018-12-17 14:13, pirms gada
vēl viens kam viss ir slikti uzradies, ārprāc.