Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:554, Did:0, useCase: 0

LTFA valde vēlreiz atliek sacensības un izskata iespēju spēlēt maijā un jūnijā

Agris Suveizda

LTFA valde vēlreiz atliek sacensības un izskata iespēju spēlēt maijā un jūnijā
Ričards Raščevskis un Miks Babris. Foto: A. Pupurāns, FC Petrow

Latvijas Telpu futbola asociācijas valde neklātienes komunikācijā pieņēma lēmumu turpināt sekot līdzi situācijai Latvijā un vēlreiz atlikt visu sacensību norisi, vēstīts asociācijas mājaslapā.

"Līdz 12. maijam valstī pagarināts ārkārtas stāvoklis, un pašsaprotami, ka tuvākā mēneša laikā telpu futbola sacensības netiks atsāktas," teikts asociācijas paziņojumā. Iepriekš sacensību norise bija atlikta konkrēti līdz 14. aprīlim, tādēļ valdei bija jāpieņem jauns lēmums.

"LTFA pašlaik aptaujā visus "Optibet" Virslīgas, 1. līgas un "Evelatus.lv" jaunatnes čempionāta klubus par iespēju pabeigt 2019./2020. gada sezonas turnīrus maija beigās vai jūnijā. Paralēli tiek uzturēts kontakts ar UEFA, kas pašlaik vēl nav pieņēmusi lēmumu par 2020./2021. gada telpu futbola Čempionu līgas norisi," mājaslapā turpināts.

Atgādināsim, ka bez "Optibet" Virslīgas "play-off" cīņām un 1. līgas izšķirošās kārtas atliktas arī sacensības piecās vecuma grupās jauniešiem, Skolu kauss un Universiādes telpu futbola turnīrs.

Izmantotie resursi:
LTFA