Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:554, Did:0, useCase: 0

Latvijas kausa izcīņā telpu futbolā startēs 27 komandas

Latvijas kausa izcīņā telpu futbolā startēs 27 komandas
Foto: FK Nikars

Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) organizētajā Latvijas kausa izcīņā šajā sezonā piedalīsies 27 dalībnieces, kas ir par piecām vairāk nekā pērn.

Sešas vienības turnīru sāks no 1/32 kārtas, kur laika periodā starp 18. un 26. novembri savā starpā spēkus samēros attiecīgi “Zellis” un “Rīgas Pašvaldības Policija”, “Alsunga” un FK “Kadaga ASK”, kā arī Ogres NSC un TFK “Lats/Metals.lv”.

Līdz 3. decembrim risināsies sacensību nākamā jeb 1/16 kārta, kurā iesaistīsies 13 no 14 Latvijas 1.līgas čempionāta klubiem (dalību nav apstiprinājusi vienīgi TFK “Liepāja”), savukārt astotdaļfinālā, kuru plānots izspēlēt no 9.līdz 26. decembrim, pievienosies visi astoņi “Optibet” Virslīgas sacensību klubi. Uzreiz pēc astotdaļfināla izspēles notiks arī ceturtdaļfināla pāru izloze.

Sacensību pusfinālus plānots aizvadīt starp nākamā gada 10. un 25. februāri, savukārt izšķirošais fināla mačs risināsies 3. martā.

Visas sacensību spēles tiks aizvadītas LTFA apstiprinātajās sporta zālēs, ar kuru sarakstu iespējams iepazīties asociācijas mājaslapā LTFA

Kā zināms, pērnajā sezonā turnīrā piedalījās 22 komandas, bet par trofejas ieguvēju kļuva FK “RABA”, kas izšķirošajā fināla mačā ar rezultātu 3:1 uzveica principiālo sāncensi FK “Nikars”, tādējādi otro reizi vēsturē kļūstot par Latvijas kausa ieguvēju.

Informāciju sagatavoja
LTFA mediju speciālists
Ilvars Rutkovskis

Tev jābūt autorizētam,