Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:554, Did:0, useCase: 0

Telpu futbola Virslīgas "play-off" cer atsākt jūnija vidū

Andrejs Siliņš

Telpu futbola Virslīgas "play-off" cer atsākt jūnija vidū
Foto: FC Petrow

Trešdien Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) valde, ievērojot divu metru distancēšanos un epidemioloģiskās drošības norādes, klātienes valdes sēdē pārsprieda aktuālo situāciju ar organizācijas rīkoto sacensību iespējamo atsākšanos. Gan Virslīgu, gan 1. līgu cer atsākt jūnija vidū.

LTFA šomēnes saņēmusi rekomendācijas no UEFA pabeigt sacensības augstākajā līgā, ja situācija valstī to atļaus. Visas "Optibet" Virslīgas un 1. līgas komandas pauž gatavību piedalīties sezonas atlikušajās spēlēs, ja no Ministru kabineta sekos atļauja aizvadīt sporta sacensības.

Valdes sēdē tika izskatīti vairāki scenāriji, kā un kad iespējams aizvadīt atlikušās Virslīgas un 1. līgas čempionāta spēles. Optimistiskākais scenārijs paredz Virslīgas čempionāta atsākšanos jūnija vidū, taču līdz tam jāsagaida atļauja no valdības par kontakta treniņu un sporta pasākumu norisi. Tiklīdz minētās atļaujas tiks saņemtas, LTFA valde pulcēsies uz vēl vienu sēdi, kurā konkretizēs čempionātu atsākšanas datumus un sezonas atlikušās daļas aizvadīšanas termiņus.

Atgādinām, ka "Optibet" Virslīgas čempionāts tika apturēts pusfinālu laikā. Sērijā līdz trīs uzvarām FC "Petrow" atrodas vadībā pret FC "Lokomotiv Daugavpils" ar 2:1, kamēr FK "Raba" un "Jēkabpils Lūši"/"Ošukalns" duelī pašlaik ir neizšķirts 1:1. Savukārt 1. līgā pirms savstarpējās spēles noslēdzošajā kārtā FK "Nikars" apsteidz "New Project" par diviem punktiem.

Attiecībā un Evelatus.lv jaunatnes čempionātu un Skolu kausu pieņemts lēmumus sacensības neturpināt un tuvākajā laikā pieņemt lēmumu par dalībnieku apbalvošanu. Savukārt Universiādes telpu futbola turnīra gadījumā LTFA gaida lēmumu no Latvijas Augstskolu sporta savienības.

Izmantotie resursi:
LTFA