Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:554, Did:0, useCase: 0

Lietuvā paredzēto telpu futbola Pasaules kausu pārceļ uz 2021. gada rudeni

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Lietuvā paredzēto telpu futbola Pasaules kausu pārceļ uz 2021. gada rudeni
Foto: AFP/Scanpix

Nākamais Pasaules kauss telpu futbolā, kam Lietuvā vajadzēja norisināties šā gada septembrī un oktobrī, pārcelts uz 2021. gada rudeni.

Sākotnēji Pasaules kausa norise Lietuvā bija paredzēta no 12. septembra līdz 4. oktobrim, tomēr koronavīrusa pandēmijas dēļ turnīrs nevarēs notikt šajos termiņos. FIFA lēmusi par sacensību pārcelšanu uz nākamo gadu – Pasaules kauss paredzēts no 12. septembra līdz 3. oktobrim.

Tas norisināsies trīs pilsētās – Viļņā (10 tūkstoši skatītāju vietu), Kauņā (14 tūkstoši) un Klaipēdā (6,2 tūkstoši). Pasaules kauss Eiropā nav norisinājies kopš 1996. gada, kad sacensības uzņēma Spānija. Lietuva bija viena no astoņām valstīm, kas pieteicās uz turnīra rīkošanu. No Eiropas konkurenci sastādīja tikai Horvātija.

Pagaidām zināmas 13 no 24 dalībniecēm – Spānija, Krievija, Portugāle, Kazahstāna, Lietuva, Zālamanu salas, Argentīna, Brazīlija, Paragvaja, Venecuēla, Angola, Ēģipte un Maroka.

Izmantotie resursi:
https://www.fifa.com/who-we-are/new...