Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:554, Did:0, useCase: 0

"Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" kļūst par LTFA 1. līgas čempioniem

"Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" kļūst par LTFA 1. līgas čempioniem

Foto: SO Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola

Svētdien, 12. martā Vidzemes Olimpiskajā Centrā Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola aizvadīja telpu futbola 1. līgas finālspēli pret FC Nikers. Aizraujošā trillerī pārāki izrādījās laukuma saimnieki, izcīnot uzvaru ar rezultātu 3:2.

Vidzemes Olimpiskajā Centrā tikās šīs sezonas telpu futbola 1. līgas līdervienība Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola un FC Nikers. Lai nosargātu pirmo vietu turnīra tabulā, valmieriešiem bija nepieciešams vismaz neizšķirts rezultāts spēles pamatlaikā.

Pilnu tribīņu priekšā un līdzjutēju pavadīti, abu komandu spēlētāji kaujinieciskā noskaņojumā devās laukumā. Spēle iesākās nervozi, jo visiem bija saprotams šīs spēles nozīmīgums. Cīņas sākumā nevienai no komandām neizdevās pārņemt spēles iniciatīvu. Ik pa laikam gan vienas, gan otras komandas vārtsargi iesaistījās spēlē. Spēles 7. minūtē, pēc mājinieku kļūdas laukuma vidusdaļā, viesu komandas spēlētājs izskrēja viens pret vienu ar vārtsargu, tomēr lieliski spēlējošais Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola vārtsargs J. Brēža glāba savu komandu no vārtu zaudējuma. Pirmā puslaika otrajā pusē rezultātu atklāja FC Nikers, pēc stūra sitiena un neveiksmīga rikošeta vārtu priekšā, bumbu savos vārtos raidīja mājinieku 27. numurs A. Jaunzems.

Vārtu zaudējums sapurināja mājiniekus, kuri ar lielu cīņas sparu un līdzjutēju atbalstīti devās uzbrukumā, cenzdamies izlīdzināt rezultātu uz tablo. Abu komandu spēlētāji spēlēja ļoti cieši viens pret otru, neļaujot izpildīt sitienus vārtu virzienā no tuvas distances. Nepilnas sešas minūtes pirms spēles pirmā puslaika beigām precīzs sitiens no distances padevās, Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola rezultatīvākajam spēlētājam, A. Dubovam, panākot 1:1 uz tablo. Pēc pašaizliedzīgas spēles abu komandu izpildījumā spēles pirmais periods noslēdzās ar kaujiniecisku neizšķirtu 1:1.

Spēles otrais puslaiks turpinājās divām līdzvērtīgām komandām, demonstrējot skaistu spēli abās laukuma pusēs. Turpinājumā viesu komandas rindās rezultātu 1:2 panāca A. Mednis, pēc nospēlētām 5 minūtēm otrajā puslaikā. Nepilnas četras minūtes vēlāk valmieriešiem vēlreiz izdevās izlīdzināt rezultātu uz tablo pēc tam, kad V. Veinbergs raidīja bumbu pretinieku vārtos 2:2. Atlikušajās spēles minūtēs viesu komandas spēlētāju emocijas ņēma virsroku, dodot iespēju valmieriešiem, izpildīt divus soda sitienus. Diemžēl, ne A. Dubovam, ne K. Bacim neizdevās realizēt nevienu no tiem.

Spēles galotne kļuva arvien nervozāka, jo vieni gūti vārti varēja izšķirt spēles likteni. Visbeidzot, izmantojot pretinieka kļūdu, piecas minūtes pirms spēles beigām, A. Dubovam un A. Pallo izdevās izskriet pret vārtsargu un gūt uzvaru nesošos vārtus 3:2. Atlikušajās minūtēs, viesi izmisīgi mēģināja atspēlēties, komandas vārtsargam iesaistoties spēlē un atstājot savus vārtus tukšus, tomēr mājinieki spēja nosargāt savus vārtus neieņemtus atlikušajā spēles laikā 3:2.
LTFA 1. līgas 2016./2017. gada čempiona titulu izcīnīja mājinieki Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola.

Komandas rezultatīvākais spēlētājs A. Dubovs pēc spēles atzina: “Spēle - īsts finālmačs! Ja viss būtu gājis kā pa diedziņu, ja būtu izmantojuši visus momentus, tad tā uzvara un triumfs nebūtu tik salds. Viss notika līdz pēdējai sekundei. Mēs esam malači, mūsu fani, draugi un ģimenes ir zelts! Panākuma atslēga - neatlaidīgs darbs treniņos, mērķtiecība un cīņasspars līdz pēdējam, nesaudzējot ne sevi, ne pretinieku ikkatrā spēlē! Valmierai šis ir vēsturisks panākums, un man ir liels gods, ka esmu viens no tiem, kas to izcīnīja - tagad tikai uz augšu!”

Informāciju sagatavoja
Paula Apsīte
SO Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola
futbola komandas
sabiedrisko attiecību speciāliste

  +2 [+] [-]

, 2017-03-13 00:20, pirms gada
Pirmo reizi biju klātienē paskatīties kas tas telpu futbols ir par zvēru. Ļoti interesants un skatāms sporta veids. Emocijas bija sakāpinātas līdz pēdējām sekundēm un liels prieks par valmieriešu uzvaru.
Tomēr neliels akmentiņš jāiemet arī šīs spēles organizatoru dārziņā - ja jau spēle tika tik aktīvi reklamēta sociālajos tīklos, vajadzēja tomēr arī padomāt par to, kur sanākušie skatītāji sēdēs. Mazā tribīne spēja uzņemt tikai nelielu daļu no sanākušajiem līdzjutējiem. Nedomāju, ka tā būtu bijusi milzīga problēma - pavērst VOC lielo tribīni futbola laukuma virzienā, lai visi, kas bija atnākuši, varētu apsēsties.

     [+] [-]

, 2017-03-13 09:06, pirms gada
Agasi rakstīja: Pirmo reizi biju klātienē paskatīties kas tas telpu futbols ir par zvēru. Ļoti interesants un skatāms sporta veids. Emocijas bija sakāpinātas līdz pēdējām sekundēm un liels prieks par valmieriešu uzvaru.
Tomēr neliels akmentiņš jāiemet arī šīs spēles organizatoru dārziņā - ja jau spēle tika tik aktīvi reklamēta sociālajos tīklos, vajadzēja tomēr arī padomāt par to, kur sanākušie skatītāji sēdēs. Mazā tribīne spēja uzņemt tikai nelielu daļu no sanākušajiem līdzjutējiem. Nedomāju, ka tā būtu bijusi milzīga problēma - pavērst VOC lielo tribīni futbola laukuma virzienā, lai visi, kas bija atnākuši, varētu apsēsties.
Pēc futbola bija Ordo basketbols. Cik sapratu, tad tribīnes nepaspētu pārbīdīt.

     [+] [-]

, 2017-03-13 16:23, pirms gada
Ja futbols sāktos bik ātrāk,gan jau pietiktu laika sabīdīt tribīnes...

Tev jābūt autorizētam,