Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:554, Did:0, useCase: 0

Dmitrijs Zabarovskis: ''Komandu gaida trīs grūtas spēles''

Dmitrijs Zabarovskis: ''Komandu gaida trīs grūtas spēles''

Dmitrijs Zabarovskis
Foto: FK Nikars

Telpu futbols 2017

Gaidāmajās “UEFA Futsal Cup” pamatiekārtas sacensībās, kur FK “Nikars” cīnīsies vienā apakšgrupā ar portugāļu čempioni “Sporting”, serbu “Ekonomac” un Ukrainas vienību “Kherson”, desmitkārtējo Latvijas čempioni gaida trīs ļoti grūtas spēles, sarunā ar Latvijas Telpu futbola asociāciju (LTFA) atzina FK “Nikars” spēlētājs Dmitrijs Zabarovskis, kurš gan pats uz sacensību norises vietu Serbijā nedevās savainojuma dēļ.

FK “Nikars” telpu futbolisti jau trešdien plkst.21.30 pēc Latvijas laika samēros spēkus ar mājinieci “Ekonomac”, dienu vēlāk plkst.19.00 tiksies ar “Sporting”, savukārt noslēdzošajā duelī sestdien plkst.19.00 cīnīsies ar “Kherson” vienību. Iekļūšanu nākamajā jeb Elites kārtā nodrošinās trīs labākās grupas komandas.

“Apakšgrupā neapšaubāmi mūs gaida trīs ļoti grūtas spēles. Portugāles čempione ir ievērojami pastiprinājusi sastāvu, pie viņiem no Kazahstānas “Kairat” kluba atnākuši vairāki ļoti spēcīgi spēlētāji. Tāpat laba komanda ir mājiniekiem, kuras rindas pārstāv bijušais mūsu kluba vārtsargs Nemanja Momčilovičs. Arī ukraiņu sastāvs nav slikts, viņiem ir divi brazīliešu viesspēlētāji. Ņemot vērā to, ka mūsu komandā tomēr lielākais uzsvars ir uz vietējiem futbolistiem, ir skaidrs, ka cīņas nebūs vieglas,” sacīja D.Zabarovskis.

“Gatavojoties šim atbildīgajam turnīram, aizvadījām vairākas pārbaudes spēles Rīgā ar vietējām, kā arī ar Lietuvas un Igaunijas komandām. Piedalījāmies starptautiskā turnīrā Baltkrievijā. To, cik šis sagatavošanās periods būs bijis produktīvs, rādīs gaidāmās spēles. Uzdevums ir cīnīties par uzvaru katrā spēlē, bet reālais ilgtermiņa mērķis, protams, paliek trenera pārziņā,” viņš piebilda.

Kā zināms, FK “Nikars” šīs sezonas “Optibet” Virslīgas čempionātu aizvadītajā nedēļas nogalē sāka ar pārliecinošu 8:0 uzvaru pār SK “Monarhs”. Pēc atgriešanās no Serbijas daudzkārtējie Latvijas čempioni nākamo pašmāju čempionāta spēli aizvadīs 21. oktobrī, kad “Elektrum” Olimpiskajā centrā tiksies ar FK “BEITAR”.

Izmantotie resursi:
LTFA

Tev jābūt autorizētam,